Povezane vesti

"Čuvam ih, a ti odozgo čuvaj nas": Sin Miloša nastradalog u nesreći na Miljakovcu poslednji put se oprostio od oca…

"Čuvam ih, a ti odozgo čuvaj nas": Sin Miloša nastradalog u nesreći na Miljakovcu poslednji put se oprostio od oca…

Blic 03.09.2020
Nikola Žugić (19), čiji je otac Miloš tragično nastradao u saobraćajnoj nesreći na Miljakovcu, dok je mlađi brat Aleksandar (17) teško povređen, oprostio se od svog oca na instagramu. Mladić je objavio fotografiju sa svojim ocem, uz potresnu… »
"Dobro je poznavao kobnu krivinu": Ispovest mladića čiji je otac poginuo, a brat povređen na Miljakovcu: Aleksandar je te…

"Dobro je poznavao kobnu krivinu": Ispovest mladića čiji je otac poginuo, a brat povređen na Miljakovcu: Aleksandar je te…

Blic 03.09.2020
Bio sam kod brata u poseti u bolnici, da ga vidim. Međutim, nisam uspeo da uđem, jer je Aleksandar još u teškom stanju. Ipak verujem da će se oporaviti. Veoma mi je teško, izgubio sam oca i brinem za brata. Ovo je za "Novosti" ispričao Nikola… »
Otac mi je poginuo, brat se bori za život... Potresna ispovest Nikole, brata Aleksandra koji je teško povređen u nesreći na…

Otac mi je poginuo, brat se bori za život... Potresna ispovest Nikole, brata Aleksandra koji je teško povređen u nesreći na…

Večernje novosti 02.09.2020
- OTAC mi je poginuo, brat se bori za život, majka i baka su bolesne, sestra još mala. Svi smo neutešni zbog onoga što nam se dogodilo. - Sve je palo na mene i ne znam kako ću se izboriti. Da li je to stvar sudbine ili čega već... Ali znam da moram… »
"Scene su bile jezive, jedva su ih izvukli iz auta": Lekari se bore za život Aleksandra (17), evo šta je prethodilo…

"Scene su bile jezive, jedva su ih izvukli iz auta": Lekari se bore za život Aleksandra (17), evo šta je prethodilo…

Blic 02.09.2020
Stanje Aleksandra Ž. (17) koji je teško povređen u saobraćajnoj nesreći na Miljakovcu prilikom koje je njegov otac Miloš Ž. (40) poginuo, i dalje je teško. - On se nalazi u jedinici intenzivne nege i njegovo stanje je nepromenjeno i teško -… »

Vesti dana »