Povezane vesti

U Vašingtonu počinju razgovori Beograda i Prištine

U Vašingtonu počinju razgovori Beograda i Prištine

Politika 03.09.2020
Srbija legitiman i jak sagovornik. - Uoči susreta u organizaciji Bele kuće domaćini ističu da su na stolu pre svega ekonomske teme, ali Albanci insistiraju da se otvore i druga pitanja. Danas u Vašingtonu počinju verovatno najteži razgovori koje je… »
Predsednik Srbije oglasio se Na instagramu: Evo šta je Vučić poručio u videu pred razgovore u Beloj kući nema predaje

Predsednik Srbije oglasio se Na instagramu: Evo šta je Vučić poručio u videu pred razgovore u Beloj kući nema predaje

Kurir 03.09.2020
BEOGRAD/VAŠINGTON - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se danas video-snimkom na zvaničnom Instagram naogu pred sam početak razgovora o Kosmetu u Beloj kući. - Na nekoliko desetina metara smo od Bele kuće i za nekoliko minuta počinje… »
Đurić u Vašingtonu: Mi smo spremili široku paletu projekata

Đurić u Vašingtonu: Mi smo spremili široku paletu projekata

RTS 03.09.2020
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić kaže da će srpska delegacija i predsednik Vučić u Vašingtonu predstaviti agendu ekonomske saradnje Beograda i Prištine koja može potpuno da promeni paradigmu odnosa Srba i Albanaca. U… »
Đurić: Spremni smo da odbijemo sve što nije u interesu Srbije

Đurić: Spremni smo da odbijemo sve što nije u interesu Srbije

Danas 03.09.2020
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić izjavio je danas da će srpska delegacija i predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Vašingtonu predstaviti agendu ekonomske saradnje Beograda i Prištine koja može potpuno da promeni paradigmu… »
Đurić: Znaćemo da sačuvamo interese Srbije u Beloj kući

Đurić: Znaćemo da sačuvamo interese Srbije u Beloj kući

Dnevnik 03.09.2020
VAŠINGTON: Znaćemo da sačuvamo nacionalne interese Srbije ukoliko neko pokuša da u razgovore u Beloj kući progura teme koje nisu u skladu s njim, poručuje iz Vašingtona Marko Đurić, član delegacije Srbije na sastancima u Beloj kući. Đurić je… »

Vesti dana »