Povezane vesti

Da li je Miljković danas najbolje opisao Stanojevića?

Da li je Miljković danas najbolje opisao Stanojevića?

Sportske.net 03.09.2020
Svoj povratak posle sedam godina vidi kao ''Božiju volju'', a o treneru Stanojeviću ima samo reči hvale. Odmah pošto je sa Partizanom potpisao dvogodišnji ugovor, Aleksandar Miljković je govorio za klupsku televiziju, i izneo prve impresije o… »
Partizan našao rešenje i za ''bonus pojačanje'', još jedan povratnik?!

Partizan našao rešenje i za ''bonus pojačanje'', još jedan povratnik?!

Sportske.net 03.09.2020
Ako se ovo realizuje, Stanojević će ekspresno rešiti problem sa kojim se od početka sezone mučio Savo Milošević. Mnogo informacija stiže iz Partizana posle poraza od Vojvodine. Promenjen je stručni štab, stigao je Aleksandar Stanojević, a i… »
Miljković se vratio svojoj porodici: Srastao sam sa Partizanom, u moje vreme titule su bile normalne!

Miljković se vratio svojoj porodici: Srastao sam sa Partizanom, u moje vreme titule su bile normalne!

Mondo 03.09.2020
Novi-stari fudbaler crno-belih kaže da ponovo oseća tremu. Novi-stari fudbaler crno-belih kaže da ponovo oseća tremu. Vratio se Aleksandar Stanojević u Partizan, a sa njim i Aleksandar Miljković. Nekadašnji desni bek crno-belih ponovo je deo tima… »
Miljković je važan za identitet Partizana: U moje vreme titule su bile normalne

Miljković je važan za identitet Partizana: U moje vreme titule su bile normalne

Mozzart sport 03.09.2020
“Posle dugo vremena osećam nekakvu pozitvnu tremu“, kaže 30-godišnji bek. U biografiji ima četiri titule prvaka Srbije, dva pehara u Kupu Srbije. Ima i sedam godina u inostranstvu i više nije isti onaj igrač iz prvog mandata u Humskoj… »
Aleksandar Miljković ponovo u Partizanu

Aleksandar Miljković ponovo u Partizanu

Dnevnik 03.09.2020
Nekadašnji irač Partizana desni bek Aleksandar Miljković potpisao je novi ugovor, dvogodišnji, sa crno-belima, objavljeno je na sajtu kluba. Miljković je svojevremeno još kao dete došao u Partizan 2002.godine. Miljković je igrao za Teleoptik od… »
Stanojević: Mala smo grupa, ali odabrana

Stanojević: Mala smo grupa, ali odabrana

N1 Info 03.09.2020
Novopečeni trener Partizana Aleksandar Stanojević izneo je utiske posle prvog treninga sa ekipom, doduše nekompletnom usled reprezentativne pauze. - Bilo je baš onako čudno i posle dugo godina sam ovde došao. Video sam neke lepe parole u… »
Stanojević: Želim što više Partizanove dece u klubu

Stanojević: Želim što više Partizanove dece u klubu

Dnevnik 03.09.2020
Novi trener Partizana Aleksandar Stanojević je u četvrtak odradio prvi trening sa novim-starim klubom. On je za zvanični sajt izneo utiske posle povratka u Humsku posle 10 godina. Upitan je novi šef struke šta je mislio, kada je rekao, da je… »
Aleksandar Stanojević: Svi znamo šta je Partizan, igrači moraju da nose emociju u sebi (Video)

Aleksandar Stanojević: Svi znamo šta je Partizan, igrači moraju da nose emociju u sebi (Video)

Hot sport 03.09.2020
Novi trener Partizana Aleksandar Stanojević odradio je prvi trening sa crno-belima, a nakon toga u razgovoru za kanal FK Partizan je otkrio kako se osećao kada se ponovo vratio u Humsku. – Bilo je čudno. Posle dugo godina sam došao, Video sam parole… »
Novi početak: Stanojević sa prvotimcima Partizana odradio prvi trening (VIDEO)

Novi početak: Stanojević sa prvotimcima Partizana odradio prvi trening (VIDEO)

Hot sport 03.09.2020
Fudbaleri Partizana odradili su prvi trening pod vođstvom novog trenera Aleksandra Stanojevića. Novi strateg crno-belih je upoznao igrače sa svim pravilima koja oni trebaju da poštuju, a onda su prvotimci prionuli na posao. PROČITAJTE JOŠ… »
Svaki trenutak je dobar za stanojevića: Utisci trenera Partizana posle prvog treninga

Svaki trenutak je dobar za stanojevića: Utisci trenera Partizana posle prvog treninga

Mondo 03.09.2020
Odrađen je prvi utisak, napravljeni prvi planovi. Odrađen je prvi utisak, napravljeni prvi planovi Aleksandar Stanojević je odradio prvi trening kao trener Partizana, i još se privikava na novu/staru ulogu. Prioritet u narednim danima je da što bolje… »
Stanojević sabrao utiske nakon prvog treninga, ovo je njegova prva promena u Partizanu!

Stanojević sabrao utiske nakon prvog treninga, ovo je njegova prva promena u Partizanu!

Sportske.net 03.09.2020
Trening protekao po planu. Novi trener Partizana Aleksandar Stanojević danas je odradio prvi trening sa ekipom, pa je u intervjuu za klupski kanal istakao zadovoljstvo time. "Bilo je čudno, posle dugo godina sam došao ovde. Video sam neke lepe parole… »
Miljković potpisao ugovor na dve godine sa Partizanom

Miljković potpisao ugovor na dve godine sa Partizanom

Danas 03.09.2020
Desni bek ponovo u Partizanu Desni bek Aleksandar Miljković potpisao je danas ugovor na dve godine sa fudbalskim klubom Partizan. On je već počeo da trenira sa crno-belima. Doveo ga je novi trener Aleksandar Stanojević, sa kojim je već sarađivao u… »
Partizanovo dete se vratilo kući: Miljković potpisao!

Partizanovo dete se vratilo kući: Miljković potpisao!

Večernje novosti 03.09.2020
ALAEKSANDAR Miljković je prvo bio na treningu Partizana, pa je potom potpisao novi ugovor sa svojim starim klubom. Ovog puta saradnja je dogovorena na dve godine. Aleksandar je pre sedam godina napustio Humsku 1 i karijeru stvarao u inostranstvu. Sada se… »
Stanojević doveo prvo pojačanje: U Humsku se vraća dete Partizana!

Stanojević doveo prvo pojačanje: U Humsku se vraća dete Partizana!

Hot sport 03.09.2020
Aleksandar Miljković, 30-godišnji defanzivac, potpisaće ugovor sa Partizanom. On je u prethodnom periodu trenirao sa crno-belim timom pošto nije imao angažman, a sada će se ponovo vratiti u Humsku. Prema saopštenju crno-belih, Miljković će danas… »
Aleksandar Miljković se vraća u Partizan!

Aleksandar Miljković se vraća u Partizan!

Nova 03.09.2020
Aleksandar Miljković, 30-godišnji defanzivac, potpisaće ugovor sa Partizanom, objavio je klub. On je u prethodnom periodu trenirao sa crno-belim timom pošto nije imao angažman. Miljković nastupa na pozicijama desnog i centaralnog beka, a rođen je u… »
Nisu samo Jojić i Miljković: Stanojević vraća još jedno Partizanovo dete!

Nisu samo Jojić i Miljković: Stanojević vraća još jedno Partizanovo dete!

Mondo 03.09.2020
Pokriva osetljivu poziciju i ispunjava ulogu "bonusa" Pokriva osetljivu poziciju i ispunjava ulogu "bonusa" Stalno pristižu nove vesti iz Partizana. Aleksandar Stanojević tek što je preuzeo tim, a saznalo se da sa njim verovatno dolazi i ljubimac… »

Vesti dana »