Povezane vesti

Pravda za korisnike turističkih vaučera: Sezonu odmora produžiti do 20. decembra

Pravda za korisnike turističkih vaučera: Sezonu odmora produžiti do 20. decembra

Nova ekonomija 03.09.2020
Udruženje "Moja Srbija" uputilo je nadležnom ministarstvu inicijativa da se rok važenja ovogodišnjih turističkih vaučera za odmor produži za mesec dana, navodi se u saopštenju. "Pomogli bi našim građanima da u tom periodu iskoriste svoje… »
Inicijativa za produženje roka važenja vaučera za odmor u Srbiji do 20. decembra

Inicijativa za produženje roka važenja vaučera za odmor u Srbiji do 20. decembra

Danas 03.09.2020
Udruženje „Moja Srbija“ objavilo je danas da je uputilo inicijativu Ministarstvu trgovine, turizma i telekomunikacija Srbije, da produži važenje ovogodišnjih vaučera za odmor u Srbiji do 20. decembra. Zbog uvođenja vanrednog stanja izazvanog… »
Inicijativa: Da vaučeri za odmor važe do 20. decembra

Inicijativa: Da vaučeri za odmor važe do 20. decembra

Nova 03.09.2020
Udruženje "Moja Srbija" objavilo je danas da je uputilo inicijativu Ministarstvu trgovine, turizma i telekomunikacija Srbije, da produži važenje ovogodišnjih vaučera za odmor u Srbiji do 20. decembra. Zbog uvođenja vanrednog stanja izazvanog… »
Podneta inicijativa za produženje vaučera za odmor u Srbiji do 20. decembra

Podneta inicijativa za produženje vaučera za odmor u Srbiji do 20. decembra

N1 Info 03.09.2020
Udruženje "Moja Srbija" objavilo je da je uputilo inicijativu Ministarstvu trgovine, turizma i telekomunikacija Srbije, da produži važenje ovogodišnjih vaučera za odmor u Srbiji do 20. decembra. "Zbog uvođenja vanrednog stanja izazvanog širenjem… »
Traži se produženje roka važenja vaučera za odmor

Traži se produženje roka važenja vaučera za odmor

RTV 03.09.2020
BEOGRAD - Udruženje "Moja Srbija" uputilo je inicijativu Ministarstvu trgovine, turizma i telekomunikacija Srbije, da donese odluku o produženju važenja ovogodišnjih vaučera za odmor u Srbiji do 20. decembra. "Prethodnih meseci zvali su nas mnogi… »

Vesti dana »