Povezane vesti

Boris Isaković i Jasna Đuričić na festivalu u Veneciji: Održana svetska premijera novog filma Jasmile Žbanić

Boris Isaković i Jasna Đuričić na festivalu u Veneciji: Održana svetska premijera novog filma Jasmile Žbanić

Blic 03.09.2020
Novo ostvarenje bosanskohercegovačke rediteljke Jasmile Žbanić „Quo Vadis, Aida?“ o događajima u Srebrenici 1995. godine, svetsku premijeru je imao danas na Filmskom festivalu u Veneciji. Glavne uloge u filmu tumače Jasna Đuričić, Izudin… »
Jasna Đuričić: Ovaj film o Srebrenici je užasno važan

Jasna Đuričić: Ovaj film o Srebrenici je užasno važan

Nova 03.09.2020
Pogledala sam gotovo sve što postoji o Srebrenici i o stradanjima. To su dokumentarci, knjige, svedočenja žrtava, rekla je danas u Veneciji naša glumica Jasna Đuričić pred premijeru filma "Que Vadis, Aida" u kom tumači naslovnu ulogu. Film o… »
Boris Isaković: Dvoumio sam se da li da igram Ratka Mladića

Boris Isaković: Dvoumio sam se da li da igram Ratka Mladića

Nova 03.09.2020
Veoma sam se dvoumio da li da prihvatim ulogu ili ne. Posle filma "Muškarci ne plaču", pomislio sam da je to poslednja uloga kojom ću se baviti takvim likovima. Meni je stvarno rata, posle 30 godina, apsolutno dosta i svi bismo to morali da shvatimo i… »
Boris Isaković glumi Ratka Mladića u filmu o Srebrenici: Meni je rata, posle 30 godina, apsolutno dosta

Boris Isaković glumi Ratka Mladića u filmu o Srebrenici: Meni je rata, posle 30 godina, apsolutno dosta

Blic 03.09.2020
Novi film bosanskohercegovačke rediteljke Jasmile Žbanić „Quo Vadis, Aida?“ o događajima u Srebrenici 1995. godine, biće premijerno prikazan danas na Filmskom festivalu u Veneciji. Glavne uloge u filmu tumače Jasna Đuričić, Izudin Bajrović… »
Boris Isaković kao Ratko Mladić u filmu Jasmile Žbanić o Srebrenici

Boris Isaković kao Ratko Mladić u filmu Jasmile Žbanić o Srebrenici

Danas 03.09.2020
Danas na Venecijanskom festivalu Novi film bosanskohercegovačke rediteljke Jasmile Žbanić „Quo Vadis, Aida?“ o događajima u Srebrenici 1995. godine, biće premijerno prikazan danas na Filmskom festivalu u Veneciji. Ostvarenje u kome glavnu ulogu… »

Vesti dana »