Povezane vesti

Slikar preti smrću načelniku, upadao i u bazu sfor: Bude li mi se dete zarazilo u školi sve ću vas pobiti

Slikar preti smrću načelniku, upadao i u bazu sfor: Bude li mi se dete zarazilo u školi sve ću vas pobiti

Večernje novosti 03.09.2020
POLICIJSKI službenici Policijske uprave Banja Luka, danas, četvrtak, postupili su po uočenoj objavi na društvenoj mreži gde lice I.N. upućuje pretnje načelniku Opštine Prnjavor, gospodinu Darku Tomašu. Od lica I.N. je uzeta izjava na navedene… »
Saslušan zbog pretnji načelniku opštine: "Bude li mi se dete zarazilo u školi sve ću vas pobiti"

Saslušan zbog pretnji načelniku opštine: "Bude li mi se dete zarazilo u školi sve ću vas pobiti"

Blic 03.09.2020
U policiji je saslušan I. N. zbog pretnji koje je danas uputio načelniku Prnjavora Darku Tomašu. Policijskoj upravi Banjaluka rekli su da je o događaju obavešten dežurni tužilac, koji je naredio da se protiv njega dostavi izveštaj o preduzetim… »
"Sve ću vas pobiti": Načelniku Prnjavora pretio na Fejsbuku zbog početka školske godine

"Sve ću vas pobiti": Načelniku Prnjavora pretio na Fejsbuku zbog početka školske godine

Blic 03.09.2020
"Bude li mi se dete zarazilo u školi sve ću vas pobiti. To i za tebe načelniče važi." Poručio je ovo izvesni Ivan Nešić, na svom Fejsbuk profilu, što je izazvalo brojne reakcije i komentare, piše Srpskainfo. Ovaj status podeljen je i na Fejsbuk… »

Vesti dana »