Povezane vesti

Hoti: Nećemo da razgovaramo o drugim temama, samo o priznanju

Hoti: Nećemo da razgovaramo o drugim temama, samo o priznanju

Politika 03.09.2020
Nećemo razgovarati o drugim temama, osim o priznanju, poručio je kosovski premijer u kratkom uključenju iz Vašingtona za grupu albanskih novinara, a prenela je televizija Kljan Kosova na svom fejsbuk nalogu. „Neće biti nikakvog drugog razgovora sa… »
Vučić: Odbio sam tačku o priznanju Kosova, nje neće biti u narednim papirima

Vučić: Odbio sam tačku o priznanju Kosova, nje neće biti u narednim papirima

Sputnik 03.09.2020
„Odbio sam tačku o priznanju koja je bila u prvoj verziji dokumenta Ekonomska normalizacija, Trampovi ljudi su to uvažili, te tačke u novim dokumentima nema, i to više neće biti tema“, rekao je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić u… »
Vučić: Odbio sam tačku o priznanju, to ovde više neće biti tema

Vučić: Odbio sam tačku o priznanju, to ovde više neće biti tema

Dnevnik 03.09.2020
VAŠINGTON: Odbio sam tačku o priznanju koja je bila u prvoj verziji dokumenta "Ekonomska normalizacija", Trampovi ljudi su to uvažili, te tačke u novim dokumentima nema i to više neće biti tema, rekao je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić iz Vašingtona: Taj papir je bio užasno težak, Siniša Mali je rekao istinu!

Vučić iz Vašingtona: Taj papir je bio užasno težak, Siniša Mali je rekao istinu!

Mondo 03.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se večeras iz Vašingtona gde su u toku pregovori Beograda i Prištine. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se večeras iz Vašingtona gde su u toku pregovori Beograda i Prištine. Videćemo da li… »
Vučić o sastanku u Vašingtonu: Tačke koja govori o priznanju više nema

Vučić o sastanku u Vašingtonu: Tačke koja govori o priznanju više nema

RTS 03.09.2020
Predsednik Aleksandar Vučić je posle sastanka sa predstavnicima Prištine u Beloj kući rekao da razgovori i dalje traju i da će se nastaviti, a da se ne zna da li će dogovor da bude postignut. Kaže da je odbio tačku koja govori o međusobnom… »
Vučić: Tačke o priznanju Kosova je bilo, ali je u drugim dokumentima više nema

Vučić: Tačke o priznanju Kosova je bilo, ali je u drugim dokumentima više nema

N1 Info 03.09.2020
Jedna od tačaka prvog dokumenta koji su nam predstavili na sastanku u Beloj kući, o ekonomskoj normalizaciji, jeste bila ona o međusobnom priznanju Srbije i Kosova, ali te tačke više nema, izjavio je u pauzi sastanka u Vašingtonu predsednik Srbije… »
Vučić: Ako uspemo da izguramo još nekoliko sitnica, biću zadovoljan

Vučić: Ako uspemo da izguramo još nekoliko sitnica, biću zadovoljan

Radio 021 03.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u obraćanju javnosti da je Vašington bio spreman da sasluša srpsku stranu i da će biti zadovoljan "ako uspemo da izgubramo još nekoliko sitnica". Vučić je rekao rekao da nema bojazni da potpiše… »
Vučić iz SAD: Taj papir je bio užasno težak! Tražili su priznanje Kosova, ali to nije novost!

Vučić iz SAD: Taj papir je bio užasno težak! Tražili su priznanje Kosova, ali to nije novost!

Kurir 03.09.2020
Nema te vrste bojazni da potpišem bilo kakvo priznanje nezavisnosti Kosova. Nadam se da će biti dobar papir inače ga nećemo potpisati, naglasio je predsednik Srbije. VAŠINGTON - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nijedan papir za nas… »
Hoti se obratio iz Vašingtona: Ne razgovaramo o drugim temama, samo o priznanju!

Hoti se obratio iz Vašingtona: Ne razgovaramo o drugim temama, samo o priznanju!

Mondo 03.09.2020
Kosovski premijer Avdulah Hoti obratio se kratko iz Vašingtona. Kosovski premijer Avdulah Hoti obratio se kratko iz Vašingtona Nećemo razgovarati o drugim temama, osim o priznanju, poručio je Hoti u kratkom uključenju iz Vašingtona za albansku… »

Vesti dana »