Povezane vesti

Detaljna analiza novog pojačanja partizana: Bogdan je oduševljen – Ima ogroman talenat, potencijal i iskustvo! (video)

Detaljna analiza novog pojačanja partizana: Bogdan je oduševljen – Ima ogroman talenat, potencijal i iskustvo! (video)

Hot sport 04.09.2020
Srpski as Bogdan Bogdanović trenutno boravi u glavnom gradu Srbije, nakon što je završio sezonu u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu. Jedna od prvih stvari koju je srpski reprezentativac uradio nakon što je došao u Beograd, jeste odlazak u halu… »
Bogdan o novom pojačanju Partizana: "Iznenađen sam..."

Bogdan o novom pojačanju Partizana: "Iznenađen sam..."

Sportske.net 04.09.2020
Reprezentativac Srbije delio je svlačionicu sa njim u Sakramentu. Partizan je svoj roster praktično popunio dovođenjem Erika Mike. Amerikanac je pre dolaska u Beograd nastupao i za Sakramento gde su njih dvojica bili saigrači. "Iskren da budem bio sam… »
„Iznenađen sam potpisom mike, ko god da ga je skautirao...” Bogdan Bogdanović gledao svoj Partizan i progovorio o bivšem…

„Iznenađen sam potpisom mike, ko god da ga je skautirao...” Bogdan Bogdanović gledao svoj Partizan i progovorio o bivšem…

Sportal blic 04.09.2020
Lepo je ponovo biti kod kuće. je završio sezonu u NBA i u neuobičajeno vreme se vratio u Srbiju. Čeka ga odmor od mesec dana, a jedna od prvih stvari koju je uradio po povratku u Beograd je odlazak u halu kako bi pogledao pripremnu utakmicu svog… »
Bogdanović: Iznenadio me dolazak Mike u Partizan

Bogdanović: Iznenadio me dolazak Mike u Partizan

N1 Info 04.09.2020
Košarkaš Sakramento Kingsa Bogdan Bogdanović u četvrtak uveče gledao je prijateljski meč između Partizana i Dinamika, a u Palati sportova "Ranko Žeravica", između ostalog, družio se i sa poslednjim pojačanjem crno-belih Erikom Mikom. "Lepo je… »
Bogdanović: Lepo je biti kod kuće i gledati Partizan

Bogdanović: Lepo je biti kod kuće i gledati Partizan

Nova 04.09.2020
Bogdan Bogdanović, as Sakramento Kingsa, iskoristio je boravak u rodnom Beogradu i da pogleda pripremnu utakmicu svojih naslednika u dresu Partizana protiv Dinamika. “Došao sam u Beograd, stari kraj. Lepo je biti kod kuće i gledati Partizan”, rekao… »

Vesti dana »