Povezane vesti

Srećan sam! Nakon što mu je Anabela ugasila sve račune, Gagi uhvaćen u društvu Nine i Lune: Evo kako su uživali! (video)

Srećan sam! Nakon što mu je Anabela ugasila sve račune, Gagi uhvaćen u društvu Nine i Lune: Evo kako su uživali! (video)

Kurir 04.09.2020
Nakon što je Anabela Atijas ugasila sve račune Gagiju Đoganiju, to ga nije omelo da uživa sa ćerkama Ninom i Lunom Đogani. Naime, Luna je objavila video snimak iz lifta, a nema sumnje da su baš uživali. Nakon toga je Gagi objavio fotografiju na… »
"Srećan sam": Anabela ga je ostavila bez banke i blokirala mu sve račune, a denser se našao sa Lunom i ne skida osmeh

"Srećan sam": Anabela ga je ostavila bez banke i blokirala mu sve račune, a denser se našao sa Lunom i ne skida osmeh

Blic 04.09.2020
Nakon što je Anabela Atijas ugasila sve račune Gagiju Đoganiju, to ga nije omelo da uživa sa ćerkama Ninom i Lunom Đogani. Naime, Luna je objavila video snimak iz lifta na kojem je sa sestrom i ocem. Nakon toga je Gagi objavio fotografiju na svom… »
Gagi đogani ostao bez ijednog dinara: Bivša žena mu blokirala sve račune zbog alimentacije

Gagi đogani ostao bez ijednog dinara: Bivša žena mu blokirala sve račune zbog alimentacije

Blic 04.09.2020
Pevačica Anabela Atijas tužila je bivšeg supruga Gagija Đoganija za sve neisplaćene alimentacije. - Nisam očekivao da žena sa kojom sam proveo najbolje godine bukvalno primeni način otimačine alimentacije koju sam dugovao svojoj deci. Nisam… »

Vesti dana »