Povezane vesti
Zaštitnik građana: MUP podneo krivičnu prijavu protiv Bake praseta
Politika 04.09.2020
Ministarstvo unutrašnjih poslova obavestilo je zaštitnika građana da je Uprava kriminalističke policije podnela krivičnu prijavu protiv jutjubera B. I. poznatog kao Baka prase, zbog, kako se sumnja, nedozvoljenih polnih radnji sa maloletnom osobom… »
MUP podneo krivičnu prijavu protiv jutjubera Baka Praseta
Danas 03.09.2020
Zaštitnik građana saopštio je danas da je Ministarstvo unutrašnjih poslova obavestilo tu instituciju da je nadležnom tužilaštvu podnelo krivičnu prijavu protiv „jutjubera“, posle postupka koji je ombudsman pokrenuo po sopstvenoj inicijativi i saznanja iz… »
Vesti dana »
Srbija prekrivena gustom maglom, sever u mraku celog dana - na jugu pokoji zrak sunca. Niska oblačnost će se zadržati do ovog datuma.
Dnevnik pre 1 satjoš 11 povezanih
Zašto je Tramp poslao komandose na običan tanker kod Venecuele? "Zaplenjen iz veoma dobrog razloga", u čudnoj priči Iran, Rusi, Ukrajina i lažna zastava (video)
Kurir pre 33 minutajoš 11 povezanih
SAD produžile Lukoilu licencu do 17. januara za pregovore o prodaji imovine
RTV pre 1 satjoš 10 povezanih
Proleće zove Zvezdu, Milojevićev treći čin spasavanja sebe i tima, 90 minuta neizvesnosti i samo jednog cilja
Telegraf pre 48 minutajoš 14 povezanih



