Povezane vesti

Dačić: Prisustvo Trampa bilo bi garant potpisanog

Dačić: Prisustvo Trampa bilo bi garant potpisanog

Pravda 04.09.2020
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da se očekuje da danas budu finalizovani pregovori Beograda i Prištine u Beloj kući i da potpisivanju "ekonomskog dokumenta" prisustvuje i sam vrh američke administracije, navodeći da bi… »
Dačić: Deseta tačka u predlogu dokumenta nema nikakav značaj

Dačić: Deseta tačka u predlogu dokumenta nema nikakav značaj

Novi magazin 04.09.2020
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić ponovio je danas da tačka o međusobnom priznanju koja se našla na predlogu dokumenta koju su SAD ponudile Srbiji na pregovorima s Prištinom u Beloj kući, nema nikakav značaj i da se neće naći u… »
Dačić: Prisustvo Trampa garant potpisanog

Dačić: Prisustvo Trampa garant potpisanog

Slobodna Evropa 04.09.2020
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da se čekuje da pregovori Beograda i Prištine u Beloj kući budu finalizovani i da potpisivanju "ekonomskog dokumenta" prisustvuje i sam vrh američke administracije. Dodao je da bi prisustvo… »
Dačić: Prisustvo Trampa bilo bi garant potpisanog

Dačić: Prisustvo Trampa bilo bi garant potpisanog

Nova 04.09.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da se očekuje da danas budu finalizovani pregovori Beograda i Prištine u Beloj kući i da potpisivanju "ekonomskog dokumenta" prisustvuje i sam vrh američke administracije, navodeći da bi prisustvo… »
Ivica Dačić objasnio šta znači trampovo prisustvo: Važno je da li će biti deo te priče ili ne!

Ivica Dačić objasnio šta znači trampovo prisustvo: Važno je da li će biti deo te priče ili ne!

Mondo 04.09.2020
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je danas da bi prisustvo američkog predsednika Donalda Trampa na sastanku Beograda i Prištine u Vašingtonu značilo veliku prednost. Šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je danas da bi prisustvo… »

Vesti dana »