Povezane vesti
Ne davimo Beograd: Bestidni spinovi SNS-a i tabloida o Košutnjaku
N1 Info 04.09.2020
Inicijativa Ne davimo Beograd (NDMBGD) ocenila je da je prva bitka za spas šume u Košutnjaku dobijena ali da borba nije gotova dok se urbanistički plan i formalno ne odbaci. "Ljudima iz gradske vlasti koji su u prošlosti lagali javnost nebrojeno puta, ne… »
NDMBGD: Još nije gotova borba za spas Košutnjaka
Novi magazin 04.09.2020
Inicijativa Ne davimo Beograd (NDMBGD) ocenila je danas da je prva bitka za spas šume u Košutnjaku dobijena ali da borba nije gotova dok se urbanistički plan i formalno ne odbaci. "Ljudima iz gradske vlasti koji su u prošlosti lagali javnost nebrojeno… »
“Bestidni medijski spin SNS i Kurira o šumi u Košutnjaku”
Nova 04.09.2020
Inicijativa Ne davimo Beograd saopštila je da je "zgrožena bestidnim medijskim spinom Kurira i Srpske napredne stranke koji su, nakon odlučne reakcije javnosti da se zaštiti Košutnjak, pokušali sebi da pripišu zasluge za stopiranje gradnje u ovoj urbanoj… »
Vesti dana »
Poslanici nastavili raspravu o izmenama izbornih zakona: Opozicija traži hitnu sednicu Odbora za odbranu zbog hapšenja Veselina Milića
N1 Info pre 36 minutajoš 21 povezana
Napad u San Dijegu: Dvoje tinejdžera pucalo u džamiji, pa izvršilo samoubistvo
Insajder pre 2 satajoš 23 povezane
Vremenska prognoza za utorak 19. maj 2026: Danas oblačno sa sunčanim intervalima
Beta pre 2 satajoš 23 povezane
Taktika srušila crveno-bele: Kako je Partizan agresivnošću stekao ključnu prednost u polufinalu ABA lige (video)
Euronews pre 1 satjoš 27 povezanih
FOTO Pukao most između Hrvatske i BiH: Saobraćaj na graničnom prelazu Gradiška potpuno obustavljen
Nova pre 1 satjoš 18 povezanih



