Povezane vesti

Šok izjava Aleksisa Sančeza: Hteo sam da bežim iz Junajteda posle 1. treninga, odmah sam zvao agenta

Šok izjava Aleksisa Sančeza: Hteo sam da bežim iz Junajteda posle 1. treninga, odmah sam zvao agenta

Telegraf 04.09.2020
Čileanac na Instagramu priznao da je želeo nazad u Arsenal čim je stigao na Old Traford. Čileanski napadač Aleksis Sančez šokirao je javnost u Engleskoj izjavom da je 2018. godine hteo da napusti Mančester junajted posle samo jednog treninga… »
Koštao ih 74.000.000€, a hteo da ode posle prvog treninga: U Mančesteru mu je brzo sve postalo jasno!

Koštao ih 74.000.000€, a hteo da ode posle prvog treninga: U Mančesteru mu je brzo sve postalo jasno!

Mondo 04.09.2020
Njemu se na "Old Trafordu" baš nije dopalo... Njemu se na "Old Trafordu" baš nije dopalo... Prošlog leta je otišao, a ovog i zvanično napustio klub. U Mančesteru su jedva uspeli da ga se ratosiljaju i zaborave kakva je greška bio po njih. A on sada… »
Sančezova o košmaru na "Old Trafordu" - "Već prvog dana sam hteo da odem!"

Sančezova o košmaru na "Old Trafordu" - "Već prvog dana sam hteo da odem!"

Sportske.net 04.09.2020
Čileanac od najboljih u PL doživeo da bude 'žrtveni jarac' za sve loše u klubu. Aleksis Sančez se polako vraća na scenu najboljih. Nino Maravilja je bio među najboljim igračima Premijer lige u dresu Arsenala a onda dolazi do transfera u Mančester… »

Vesti dana »