Povezane vesti

Nikad otvoreniji Leo Mesi: Nema projekta, samo žongliraju i krpe rupe, bilo bi dobro za sve da sam otišao

Nikad otvoreniji Leo Mesi: Nema projekta, samo žongliraju i krpe rupe, bilo bi dobro za sve da sam otišao

Mozzart sport 04.09.2020
Do detalja o svemu što se događalo i zbog čega je ostao u Barseloni. Sajt Goal.com imao je ekskluzivnu priliku i privilegiju da sedne i porazgovara sa Lionelom Mesijem o temama koje interesuju čitav fudbalski svet. Dobili smo i najvažniji odgovor -… »
"Ostajem u Barsi, ali slagali su me! Ne mogu da tužim svoj klub" Mesi doneo zvaničnu odluku i napljuvao menadžment…

"Ostajem u Barsi, ali slagali su me! Ne mogu da tužim svoj klub" Mesi doneo zvaničnu odluku i napljuvao menadžment…

Sportal blic 04.09.2020
Lionel Mesi je i definitivno presekao i objavio kako će ostati fudbaler Barselone te se ova velika fudbalska era ipak nije završila. Nikad bliži napuštanju matičnog kluba nije bio , ali je ipak odabrao da ostane makar do sledećeg leta u katalonskom… »
Leo Mesi se oglasio - ostaje: To nikada ne bih mogao da uradim Barseloni!

Leo Mesi se oglasio - ostaje: To nikada ne bih mogao da uradim Barseloni!

Mondo 04.09.2020
Argentinac je opširno govorio o svemu što mu je na duši. Argentinac je opširno govorio o svemu što mu je na duši. Lionel Mesi ne ide iz Barselone! Ova vest danas je bila potvrđena, a prvi put je o tome govorio najbolji fudbaler sveta lično! Mesi… »
Oglasio se mesi posle odluke da ostane: Nikad ne bih išao na sud sa klubom koji volim i koji mi je dao sve

Oglasio se mesi posle odluke da ostane: Nikad ne bih išao na sud sa klubom koji volim i koji mi je dao sve

Večernje novosti 04.09.2020
SVE je završeno. Dileme više nema - Lionel mesi ostaje u Barseloni. Sigurno najveća priča leta je dobila svoj kraj. Argenitnac nas je predriblao samo onako kako on ume i odlučio da i dalje uveseljava navijače kluba sa "Nou Kampa". On je u razgovoru… »

Vesti dana »