Povezane vesti

Glumim sebe! Kija Kockar odgovorila na oštre reakcije javnosti (Kurir TV)

Glumim sebe! Kija Kockar odgovorila na oštre reakcije javnosti (Kurir TV)

Kurir 04.09.2020
Na poziv studenata i profesora Fakulteta dramskih umetnosti Kija Kockar je prihvatila ulogu u filmu "Ludnica subotnje večeri", a kako kaže pevačica, spisateljica i rijaliti učesnica, sve što se od nje očekuje je da glumi sebe. Evo šta je rekla na… »
Piše, GLUMI i peva: Šta još može Kija Kockar? Pevačica otkriva! (video)

Piše, GLUMI i peva: Šta još može Kija Kockar? Pevačica otkriva! (video)

Mondo 04.09.2020
U filmu "Ludnica subotnje večeri" GLUMI SAMU SEBE, a u čemu još želi da se ostvari - saznajte u videu! U filmu "Ludnica subotnje večeri" GLUMI SAMU SEBE, a u čemu još želi da se ostvari - saznajte u videu! Na vest da će Kija Kockar zaigrati na… »
Kija Kockar o ulozi na filmu: Svima sam trn u oku!

Kija Kockar o ulozi na filmu: Svima sam trn u oku!

Svet plus 04.09.2020
Pevači glume, glumice pevaju, problem je što sam svima trn u oku... Kija Kockar o ulozi na filmu! Želeli su osobu koja je trenutno popularna, a koja ne šalje lošu poruku. Ja igram sebe, ali u nekim sigurno nesvakodnevnim situacijama. Pevačica… »
Kija o ulozi na filmu: Pevači glume, glumice pevaju, problem je što sam svima trn u oku

Kija o ulozi na filmu: Pevači glume, glumice pevaju, problem je što sam svima trn u oku

Telegraf 04.09.2020
- Želeli su osobu koja je trenutno popularna, a koja ne šalje lošu poruku - rekla nam je Kristina. Pevačica Kristina Kija Kockar, na poziv studenata Fakulteta dramskih umetnosti, igraće u kratkometražnom filmu, a njen zadatak će biti da odglumi… »

Vesti dana »