Povezane vesti

Lalatović prokomentarisao savin odlazak: Žao mi ga je, on je izvrstan stručnjak! (video)

Lalatović prokomentarisao savin odlazak: Žao mi ga je, on je izvrstan stručnjak! (video)

Hot sport 04.09.2020
Nenad Lalatović je izneo svoje mišljenje. Trener novosadske ‘Stare dame’ Nenad Lalatović osvrnuo se na prethodnu utakmicu protiv Partizana, a potom prokomentarisao je odlazak Sava Miloševića iz Partizana. – Bila je stvarno fenomenalna utakmica… »
Lalatoviću žao zbog ostavke miloševića: On je izvrstan stručnjak i moj veliki prijatelj!

Lalatoviću žao zbog ostavke miloševića: On je izvrstan stručnjak i moj veliki prijatelj!

Mondo 04.09.2020
Trener Vojvodine pohvalno govorio o donedavnom treneru Partizana. Trener Vojvodine pohvalno govorio o donedavnom treneru Partizana. Nenad Lalatović je fudbalerima Vojvodine obećao tri dana pauze posle pobede nad Partizanom i to obećanje je ispunjeno… »
Lalatović: Mnogo mi je žao Miloševića

Lalatović: Mnogo mi je žao Miloševića

Mozzart sport 04.09.2020
"To je jedan izvrstan stručnjak i moj veliki prijatelj. Smatram da je još mnogo toga dobrog mogao da donese Partizanu", kaže strateg Lala. Vojvodina je posle tri dana pauze nastavila sa treninzima i spremanjem nastavka sezone, u kojem će pored obaveza… »

Vesti dana »