Povezane vesti

Ko se seli na klupu posle poraza od Rusije, ovo je startnih 11 protiv Turske?

Ko se seli na klupu posle poraza od Rusije, ovo je startnih 11 protiv Turske?

Sportske.net 05.09.2020
Može li se nešto suštinski promeniti? Reprezentacija Srbije u nedelju će odigrati drugi meč u novom ciklusu Lige nacija, a naredni rival ''Orlovima'' je selekcija Turske, koja je stigla u Beograd. I jedni i drugi su porazima započeli ovo… »
Srbija - tim za Tursku: Vraća se Kolarov, Sergej dobija predah

Srbija - tim za Tursku: Vraća se Kolarov, Sergej dobija predah

Mozzart sport 05.09.2020
Izmene u ekipi u odnosu na Moskvu. Trend da Srbija ne ide na teren sa istim sastavom u dve utakmice uzastopno nastaviće se i u nedelju na Marakani, gde će Orlovi ugostiti Tursku. Selektor Ljubiša Tumbaković rešio je da napravi nekoliko promena u… »
Marko Dmitrović: Uvek očekujte hrabru i motivisanu Srbiju (video)

Marko Dmitrović: Uvek očekujte hrabru i motivisanu Srbiju (video)

Hot sport 05.09.2020
Golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović je u Moskvi protiv Rusije tri puta vadio loptu iz mreže, ali uoči sutrašnjeg meča protiv Turske u Beogradu veruje u mnogo povoljniji ishod. – Hrabru i motivisanu Srbiju treba očekivati uvek. Prvih 25… »
Urnebesan odgovor, Tumbaković nasmejao sve: ‘Ne verujem da će mi dati milion dolara’ (video)

Urnebesan odgovor, Tumbaković nasmejao sve: ‘Ne verujem da će mi dati milion dolara’ (video)

Hot sport 05.09.2020
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković održao je video-konferenciju za medije uoči utakmice protiv Turske. Srbija i Turska se u nedelju uveče od 20:45h sastaju na stadionu ‘Rajko Mitić’ u 2. kolu B Lige nacija. Selektor se… »
Tumbaković: Želja da postignemo gol više vodi ka tome da lako primamo golove

Tumbaković: Želja da postignemo gol više vodi ka tome da lako primamo golove

Mozzart sport 05.09.2020
"U pitanju je način igre koji forsiramo. Pokušaćemo da broj primljenih golova svedemo na neki minimum", poručuje strateg Orlova. Selektor reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković u najavi utakmice sa Turskom (nedelja 20.45) osvrnuo se na probleme iz… »
Tumbaković prokomentarisao poraz od Rusije: Ne verujem da će mi neko dati milion dolara

Tumbaković prokomentarisao poraz od Rusije: Ne verujem da će mi neko dati milion dolara

Večernje novosti 05.09.2020
SELEKTOR fudbalske reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković rekao je danas da će u predstojećem meču protiv Turske u Ligi nacija pobediti ekipa koja bude hrabrija i agresivnija i najavio male promene u timu. SELEKTOR fudbalske reprezentacije Srbije… »
Tumba najavio male promene, Turke očekuje u ''daleko jačem sastavu'' nego u prvom kolu

Tumba najavio male promene, Turke očekuje u ''daleko jačem sastavu'' nego u prvom kolu

Sportske.net 05.09.2020
Dan pred novi susret u Ligi nacija, selektor reprezentacije Srbije odgovarao na novinarska pitanja. I ovoga puta zbog preventivnih mera u borbi sa pandemijom koronavirusa, FSS je organizovao onlajn konferenciju za medije. Selektor Ljubiša Tumbaković je… »
Dmitrović najavio ''hrabru i motivisanu Srbiju''

Dmitrović najavio ''hrabru i motivisanu Srbiju''

Sportske.net 05.09.2020
Uverava da u to ne treba sumnjati. Marko Dmitrović je u Moskvi protiv Rusije tri puta vadio loptu iz mreže, ali uoči sutrašnjeg meča protiv Turske u Beogradu veruje u mnogo povoljniji ishod. ''Hrabru i motivisanu Srbiju treba očekivati uvek. Prvih… »
Dva ranjena orla, pobediće hrabriji

Dva ranjena orla, pobediće hrabriji

N1 Info 05.09.2020
Pred nedeljni meč drugog kola Lige nacija u kome Srbija dočekuje Tursku, medijima su se obratili selektor Ljubiša Tumbaković i golman Marko Dmitrović. Srbija ja drugu sezonu Lige nacija počela porazom na gostovanju Rusiji (3:1), a u nedelju od 20:45… »
Ne verujem da će mi neko dati milion: Ovako je Tumbaković objasnio poraz u Rusiji!

Ne verujem da će mi neko dati milion: Ovako je Tumbaković objasnio poraz u Rusiji!

Mondo 05.09.2020
Selektor nacionalnog tima Srbije pričao o Turcima koji su naredni protivnik, ali i Rusima, od kojih smo poraženi. Selektor nacionalnog tima Srbije pričao o Turcima koji su naredni protivnik, ali i Rusima, od kojih smo poraženi. Selektor fudbalske… »
Tumbaković: Dva ranjena lava ili orla, pobediće hrabriji

Tumbaković: Dva ranjena lava ili orla, pobediće hrabriji

Nova 05.09.2020
Ljubiša Tumbaković, selektor Srbije, poručio je posle poraza od Rusije u Moskvi (3:1) da će biti promena u sastavu našeg tima pred sutrašnji okršaj s Turskom u 2. kolu Lige nacija na praznoj "Marakani" - 20.45. Selektor “orlova” odgovarao je na… »
Rusija greške ne prašta

Rusija greške ne prašta

Danas 04.09.2020
Reprezentacija Srbije još uvek nije pronašla dobitnu taktiku sa novim selektorom Neki problemi kao da su večni kada je u pitanju reprezentacija Srbije. „Orlovi“ su u Moskvi izgubili od Rusije (1:3) na startu Lige nacija, a priliku da poprave utisak… »
Mitar ne može sam: Pred baraž u Norveškoj jedini na nivou golgeter koji se primiče Bobeku

Mitar ne može sam: Pred baraž u Norveškoj jedini na nivou golgeter koji se primiče Bobeku

Večernje novosti 04.09.2020
VREMENA za analiziranje Rusije nema (1:3), Turska je na redu sutra (nedelja 20.45), ali je Norveška u mislima. Sa tim i pitanje kako podići nivo igre srpske reprezentacije pred oktobarski baraž, koja ne izgleda kao tim koji je potpuno spreman da odleti… »

Vesti dana »