Povezane vesti
Stornirano! Baka Mirka neće plaćati dušek od 120.000 Sjajna vest iz Čačka, neće joj skidati skoro pola od 11.000 penzije
Kurir 05.09.2020
Baka Mirka iz okoline Čačka jesenas je doživela neprijatnu situaciju kada su je posetili terenski zastupnici jedne firme koja prodaje posuđe, aparate, ali i dušeke, i tom prilikom joj prodali dušek od 120.000 iako ona živi sama bez kuhinje i kupatila od… »
Baki, koja prima penziju od 11.000 dinara, prodali skupoceni dušek: Priča je dobila neočekivan kraj
Telegraf 05.09.2020
Teško pokretna Mirka Stanišić (82), živi sama u Donjoj Gorevnici kod Čačka u staroj kući u kojoj nema vode, kupatila, kuhinje. Zaboravljena od svih, baka Mirka Stanišić (82) živi sama u Donjoj Gorevnici kod Čačka u staroj kući u kojoj nema vode… »
Baka Mirka živi sama od 11.000 i nije ni slutila da je čeka još gora beda Došli joj u kuću i prodali dušek od 120.000?!
Kurir 05.09.2020
ČAČAK - Baka Mirka (82) živi sama, u trošnoj i neomalterisanoj kućici bez kupatila i kuhinje, može se reći u bedi i kao socijalni slučaj, od samo 11.000 dinara poljoprivredne penzije. Kaže, nosila, vukla, mučila se, donosila vodu na rukama, pomagala kome… »
Vesti dana »

Ko je Ana Trišić Babić? Od novinara do predsednika Republike Srpske: Bogata biografija naslednice Milorada Dodika
Blic pre 24 minutajoš 3 povezane

Blic saznaje: Đorđe Z. (21) priznao da je ubio Filipa Ivanovića u Beogradu na vodi: Pomagao mu Marko P. (18), evo kako su isplanirali likvidaciju
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

„Nisam najbolje, hoću da se izvinim svima“: Novak Đoković je ipak posle predaje bio i optimističan na kraju
Danas pre 6 satijoš 1 povezana