Povezane vesti

Miloš Vulić: Uzbuđen sam, daću sve od sebe da pomognem Krotoneu

Miloš Vulić: Uzbuđen sam, daću sve od sebe da pomognem Krotoneu

Hot sport 05.09.2020
Doskorašnji fudbaler Crvne zvezde Miloš Vulić uzbuđen je zbog prelaska u Krotone. Vulić ima velike ambicije u novom timu i želi da se dokaže u Seriji A. PROČITAJTE JOŠ: ZVANIČNO U KROTONEU: Novi član Serije A predstavio Miloša Vulića, evo… »
Vulić: Spreman sam za novi početak

Vulić: Spreman sam za novi početak

N1 Info 05.09.2020
Novi fudbaler Krotonea Miloš Vulić uzbuđen je zbog dolaska u Seriju A. Doskorašnji fudbaler Crvene Zvezde potpisao je trogodišnji ugovor sa italijanskim klubom. "Veoma sam uzbuđen, zadovoljstvo je igrati u Seriji A. Daću sve od sebe kako bih… »
Crveno-beli zvanično prodali fudbalera Vulić otišao u Seriju a, poznato koliko novca dobija Zvezda, a tu su i procenti

Crveno-beli zvanično prodali fudbalera Vulić otišao u Seriju a, poznato koliko novca dobija Zvezda, a tu su i procenti

Sportal blic 05.09.2020
Dosadašnji fudbaler Crvene zvezde Miloš Vulić potpisao je trogodišnji ugovor sa Krotoneom, saopštio je povratnik u italijansku Seriju A. Kako je ranije obelodanjeno, Crvenoj zvezdi će na ime obeštećenje pripasti 800.000 evra, uz mogućih 200.000… »
Kako se Vulić predstavio navijačima Krotonea?

Kako se Vulić predstavio navijačima Krotonea?

Sportske.net 05.09.2020
Prva izjava dojučerašnjeg fudbalera Crvene zvezde po dolasku u redove novog člana Serije A. Još juče je postalo jasno, dosadašnji vezista Crvene zvezde Miloš Vulić karijeru nastavlja u italijanskom Krotoneu, a srpski šampion bi od ovog transfera… »
Gotovo: Vulić predstavljen u Krotoneu, Zvezdi 25 posto od naredne prodaje

Gotovo: Vulić predstavljen u Krotoneu, Zvezdi 25 posto od naredne prodaje

Mozzart sport 05.09.2020
Puzdani vezista stavio paraf na trogodišnji ugovor sa novopečenim članom Serije A. Miloš Vulić je predstavljen kao novo pojačanje italijanskog prvoligaša Krototena, sa kojim je potpisao trogodišnji ugovor. Kao što ste već mogli da pročitate na… »
Zvanično u Krotoneu: Novi član Serije A predstavio Miloša Vulića, evo koliko Zvezdi pripada od naredne prodaje (foto)

Zvanično u Krotoneu: Novi član Serije A predstavio Miloša Vulića, evo koliko Zvezdi pripada od naredne prodaje (foto)

Hot sport 05.09.2020
Miloš Vulić zvanično je predstavljen u italijanskom Krotoneu. Dosadašnji vezista Crvene zvezde potpisao je trogodišnji ugovor sa novim članom Serije A. Vulić ima 24 godine i za Crvenu zvezdu je odigrao 30 mečeva u domaćem šampionatu, uz četiri… »
Zvanično: Vulić pojačao ekipu iz Serije A

Zvanično: Vulić pojačao ekipu iz Serije A

Nova 05.09.2020
Miloš Vulić, doskorašnji vezista Crvene zvezde, novi je fudbaler Krotonea, koji će se ove sezone takmičiti u Seriji A. Srpska kolonija u Kalču tako je dobila pojačanje i novog predstavnika. Vulić je prošao lekarske preglede i zvanično prešao u… »
Vulić ide u Krotone, Zvezdi 800.000 i 20% od narednog transfera, Napredak ima svoj deo

Vulić ide u Krotone, Zvezdi 800.000 i 20% od narednog transfera, Napredak ima svoj deo

Sportski žurnal 05.09.2020
Miloš Vulić je pred selidbom u Seriju A! Vezista Crvene zvezde potpisaće početkom naredne sedmice, najkasnije do utorka, ugovor sa Krotoneom. Novi član italijanskog elitnog ranga još pre više od mesec dana iskazao je interesovanje za Kruševljanina… »

Vesti dana »