Povezane vesti

Siniša o koroni: Nisam kriv, mislim da su me deca zarazila

Siniša o koroni: Nisam kriv, mislim da su me deca zarazila

Nova 05.09.2020
Siniša Mihajlović i dalje se nalazi u izolaciji jer je pre dve nedelje bio pozitivan na koronavirus. Trener Bolonje drugu sezonu nije na pripremama uz ekipu, a kako kaže ništa nije kriv. Siniša Mihajlović je prvi put progovorio na temu novog virusa… »
Miha odgovorio na kritike: "Nisam kriv!"

Miha odgovorio na kritike: "Nisam kriv!"

Sportske.net 05.09.2020
Srpski trener i dalje u samoizolaciji. Siniša Mihajlović iza sebe ima paklenu sezonu. Trener Bolonje se dugo borio sa leukemijom, propustio je ukupno četiri meseca rada u svom timu a onda je usledila i vest da je pozitivan na COVID-19. Ovo je dosta… »
Zapušio usta kritičarima! Pokušali da ga prozivaju, a onda im Miha poslao brutalan odgovor prvi put od kada je pozitivan na…

Zapušio usta kritičarima! Pokušali da ga prozivaju, a onda im Miha poslao brutalan odgovor prvi put od kada je pozitivan na…

Sportal blic 05.09.2020
Prvi put od kada je objavljeno da je pozitivno testiran na korona virus, oglasio se srpski trener Siniša Mihajlović. Poslednje vesti koje stižu iz Italije su povoljne, strateg nema simptome, a njegovo zdravstveno stanje je dobro i stabilno. Čitava… »
Oglasio se miha o koroni: Otkrio kako se zarazio i rekao šta ga nervira više od bolesti!

Oglasio se miha o koroni: Otkrio kako se zarazio i rekao šta ga nervira više od bolesti!

Mondo 05.09.2020
Srpski trener je izneo svoje razmišljanje o korona virusu. Srpski trener je izneo svoje razmišljanje o korona virusu. Pre petnaestak dana, odjeknulo je Bolonjom, Italijom, ali i Srbijom: Siniša Mihajlović pozitivan je na korona virus! Legendarni… »

Vesti dana »