Povezane vesti

Za Šutanovca Vučić pred Trampom prilika koju bi mnogi hteli

Za Šutanovca Vučić pred Trampom prilika koju bi mnogi hteli

Nova 05.09.2020
Fotografija na kojoj se vidi kako predsednik Srbije Aleksandar Vučić sedi ispred američkog predsednika Donalda Trampa u Beloj kući, izvazvala je mnogo pažnje u javnosti i na društvenim mrežama. Nju je komentarisao i bivši predsednik države Boris… »
Šta je potpisano u Ovalnom kabinetu – i ko se gde potpisao

Šta je potpisano u Ovalnom kabinetu – i ko se gde potpisao

RTS 05.09.2020
Dan posle potpisivanja sporazuma u Vašingtonu, koji su odvojeno potpisali srpski predsednik i premijer privremenih prištinskih institucija, govori se o njegovom značaju. Srpski zvaničnici ocenjuju da je reč o velikom učinku i da je najvažnije da se… »
Vučić: Izrael, vodite računa o interesima Srbije, mi smo prijatelji

Vučić: Izrael, vodite računa o interesima Srbije, mi smo prijatelji

RTV 05.09.2020
VAŠINGTON - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Vašingtonu da delegacija Srbije nije učestvovala u priznanju Kosova od strane Izraela, a potpisala je samo dokument čija poruka je poziv Izraelu da dobro razmotri svoje odluke i vodi… »
Vučić: Suštinski smo imali razmenu pismena sa Amerikom

Vučić: Suštinski smo imali razmenu pismena sa Amerikom

Beta 05.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sporazum iz Vašingtona izuzetno dobar za Srbiju, ali i za Srbe i Albance jer spaja ljude i preduzeća. On je za TV Pink rekao da je zadovoljan, i da je teško da će biti još tako dobrih… »
Vučić: Srbija je razmenila pismena sa SAD

Vučić: Srbija je razmenila pismena sa SAD

Novi magazin 05.09.2020
Srpski predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da Srbija u Vašingtonu nije potpisala direktan sporazum sa Kosovom, već da je razmenila pismena sa SAD, ali uz znanje sadržaja dokumenta koji su potpisali predstavnici Kosova. "Mi smo suštinski… »

Vesti dana »