Povezane vesti

Zaharova se izvinila zbog upoređivanja fotografije Vučića i Trampa sa scenom iz "Niskih strasti"

Zaharova se izvinila zbog upoređivanja fotografije Vučića i Trampa sa scenom iz "Niskih strasti"

Glas Amerike 06.09.2020
BEOGRAD — Portparolka Ministrarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova izvinila se zbog svoje ranije objave na Fejsbuku u kojoj je fotografiju predsednika Srbije Aleksandra Vučića na sastanku sa predsednikom SAD Donaldom Trampom uporedila sa… »
Zaharova se izvinila zbog posta o susretu Vučića i Trampa

Zaharova se izvinila zbog posta o susretu Vučića i Trampa

Slobodna Evropa 06.09.2020
Portparolka Ministrarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova (Maria Zakharova) izvinila se zbog svoje ranije objave na Facebook-u o susretu predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa predsednikom SAD Donaldom Trampom (Trump), navodeći da je… »
Zaharova na neprimeran način komentarisala sastanak u Beloj kući, Đurić joj poručio: "Sram Vas bilo"

Zaharova na neprimeran način komentarisala sastanak u Beloj kući, Đurić joj poručio: "Sram Vas bilo"

Telegraf 06.09.2020
Na to su reagovali direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić, kao i ministar odbrane Aleksandar Vulin i osudili takav rečnik. Portparolka ruskog Ministarstva pravde Marija Zaharova objavila je na društvenim mrežama fotografije sa sastanka… »
I Hoti ponižen u Beloj kući: Vukao stolicu zbog Trampa

I Hoti ponižen u Beloj kući: Vukao stolicu zbog Trampa

Nova 06.09.2020
Mnogo komentara na društvenim mrežama izazvala je fotografija na kojoj se vidi kako predsednik Srbije, Aleksandar Vučić sedi naspram predsednika SAD Trampa. Političari i javnost rekli su da je u pitanju veliko poniženje, ali mnogima je promaklo da… »
Zaharova se izvinjava: Pogrešno sam protumačena

Zaharova se izvinjava: Pogrešno sam protumačena

Dnevnik 06.09.2020
MOSKVA: Portparolka Ministarstva inostranih poslova Rusije Marija Zaharova izvinila se danas zbog svoje ranije objave na tviteru, uz napomenu da je pogrešno protumačena, prenosi Sputnjik. Zaharova je na svom Fejsbuk profilu objavila fotografiju na kojoj… »
Zaharova: Izvinjavam se, pogrešno sam protumačena

Zaharova: Izvinjavam se, pogrešno sam protumačena

Nova 06.09.2020
Portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova navela je na svom Fejsbuk profilu da njena objava o susretu Aleksandra Vučića i Donalda Trampa nije bila dobro protumačena. “Izvinjavam se , ali moj post je pogrešno protumačen… »
Vučić o stolici u Beloj kući: "Zamislite da sam rekao Trampu a što je moja stolica uska i mala, što nemam fotelju kao vi"

Vučić o stolici u Beloj kući: "Zamislite da sam rekao Trampu a što je moja stolica uska i mala, što nemam fotelju kao vi"

Blic 06.09.2020
Predsednik Aleksandar Vučić u današnjem obraćanju osvrnuo se i na stolicu u kojoj je sedeo u Beloj kući tokom razgovora sa američkim predsednikom Donaldom Trampom. Domaći, ali i strani kritičari su na društvenim mrežama izneli mnoge primedbe na… »
"Primitivizam i prostakluk Marije zaharove": Vučić: Ona najviše govori o sebi, kao i o onima koji su je postavili

"Primitivizam i prostakluk Marije zaharove": Vučić: Ona najviše govori o sebi, kao i o onima koji su je postavili

Blic 06.09.2020
Predsednik Aleksandar Vučić prokomentarisao je danas izuzetno nediplomatski post koji je na društvenim mrežama objavila Marija Zaharova, portparola ruskog Ministarstva spoljnih poslova. - Marija Zaharova najviše govori o sebi. Primitivizam i… »
Vučić o rasporedu sedenja u beloj kući: Mogao sam da sedim i da čučim, to govori o njenom prostakluku!

Vučić o rasporedu sedenja u beloj kući: Mogao sam da sedim i da čučim, to govori o njenom prostakluku!

Mondo 06.09.2020
Predsednik Srbije reagovao je na komentar portparolke ruskog ministarstva pravde Marije Zaharove povodom sedenja u Ovalnom kabinetu, prekoputa predsednika SAD Donalda Trampa. Predsednik Srbije reagovao je na komentar portparolke ruskog ministarstva pravde… »
Prostakluk i primitivizam Zaharove najviše govore o njoj Vučić: Neka se time bave oni koji su je postavili, ja ne želim

Prostakluk i primitivizam Zaharove najviše govore o njoj Vučić: Neka se time bave oni koji su je postavili, ja ne želim

Kurir 06.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara u Briselu, prokomentarisao je i objavu portparolke ruskog ministarstva spoljnih poslova Marije Zaharove koja je njegov sastanak sa predsednikom SAD Donaldom Trampom i stolicu na kojoj… »
Đurić ponovo odgovorio Zaharovoj: Sram da vas bude još 100 puta

Đurić ponovo odgovorio Zaharovoj: Sram da vas bude još 100 puta

Nova 06.09.2020
Marko Đurić, direktor Kancelarije za KiM, juče je prvi krenuo da brani predsednika Srbije Aleksandra Vučića, nakon što je portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije njegov susret sa Donaldom Trampom uporedila sa scenom iz filma “Niske… »
Zaharova urnisala Vučića! SNS aktivisti reže: Stigla joj podrška iz Srbije (foto)

Zaharova urnisala Vučića! SNS aktivisti reže: Stigla joj podrška iz Srbije (foto)

Pravda 06.09.2020
Portparol ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova je objavom na svom Fejsbuk profilu podigla mnogo buke u Srpskoj naprednoj stranci, čiji aktivisti su počeli da je vređaju i brane svog lidera Aleksandra Vučića. Zaharova je u svojoj… »
Đurić brutalno odgovorio zaharovoj na komentar o sedenju u Beloj kući: Sram vas bilo, ne dam da dirate ponosnu Srbiju!

Đurić brutalno odgovorio zaharovoj na komentar o sedenju u Beloj kući: Sram vas bilo, ne dam da dirate ponosnu Srbiju!

Večernje novosti 06.09.2020
DIREKTOR Kancelarije za KiM Marko Đurić oštro je reagovao na komentara na društvenim mrežama od strane portparolke ruskog ministarstva pravde Marije Zaharove u vezi sa rasporedom sedenja u Beloj kući i tom prilikom bio kratak i jasan, napisavši -… »
Vučić odgovorio Zaharovoj: Mogao sam i da kleknem

Vučić odgovorio Zaharovoj: Mogao sam i da kleknem

Nova 06.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da takvi kao Marija Zaharove najviše govore o sebi, komentarišući njen post na Fejsbuku, gde je podelila sliku Vučića ispred Donalda Trampa i uporedila je sa scenom iz filma "Niske strasti". “To… »
Vulin: Zaharova uvredila Vučića

Vulin: Zaharova uvredila Vučića

Danas 06.09.2020
Ministar odbrane Aleksandar Vulin ocenio je danas da je svojom objavom na Fejsbuku povodom Vučićevogsusreta sa Trampom portparolka Ministarstva inostranih poslova Rusije Marija Zaharova uvredila predsednika Srbije i sve koji i Rusiju i Srbiju brane… »
Zaharova susret Vučića i Trampa uporedila sa scenom iz filma, reaguju zvaničnici

Zaharova susret Vučića i Trampa uporedila sa scenom iz filma, reaguju zvaničnici

N1 Info 06.09.2020
Nakon posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića Vašingtonu i susreta sa predsednikom SAD-a Donaldom Trampom, oglasila se i portparolka Ministrarstva spoljnih poslova Rusije. U "odbranu" predsednika stali Marko Đurić i Aleksandar Vulin. Naime… »
Antonijević: Zaharova je mnogima otvorila oči

Antonijević: Zaharova je mnogima otvorila oči

Nova 06.09.2020
Trebalo bi da zahvalimo Mariji Zaharovoj što je otvorila oči onima koji veruju da spoljna politika ima bilo kakve veze sa mitom o večnom prijateljstvu, naveo je Milan Antonijević, direktor Fondacije za otvoreno društvo. On je tako reagovao nakon što… »
Đurić odgovorio Zaharovoj na neprimerenu poruku: Sram Vas bilo

Đurić odgovorio Zaharovoj na neprimerenu poruku: Sram Vas bilo

RTS 06.09.2020
Šef kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić reagovao je porukom "Sram vas bilo" na objavu portparolke Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove koja je susret Donalda Trampa i Aleksandra Vučića prokomentarisala uz kadar iz filma… »
“Iza Vučića dela, iza Zaharove uvreda koje će se stideti”

“Iza Vučića dela, iza Zaharove uvreda koje će se stideti”

Nova 06.09.2020
Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je danas da se veličina čoveka ne meri ni veličinom stolice na kojoj sedi, ni veličinom sile u čije ime govori, već veličinom hrabrosti da na svakoj stolici brani svoj narod i prijatelje svog naroda. On je… »
Ministar Vulin: Iza Vučića ostaju dela, iza Zaharove zloba koje će da se stidi

Ministar Vulin: Iza Vučića ostaju dela, iza Zaharove zloba koje će da se stidi

Beta 06.09.2020
Ministar odbrane Aleksandar Vulin ocenio je da je portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova uvredila sve one koji brane i Rusiju i Srbiju. Reagujući na objavu portparolke Ministarstva inostranih poslova Rusije Marije Zaharove na u… »
Iza Vučića ostaju dela, iza Zaharove zloba koje će da se stidi! Vulin oštro reagovao na komentar Zaharove

Iza Vučića ostaju dela, iza Zaharove zloba koje će da se stidi! Vulin oštro reagovao na komentar Zaharove

Kurir 06.09.2020
Ministar odbrane Aleksandar Vulin reagovao je na objavu portparolke Ministarstva inostranih poslova Rusije Marije Zaharove na njenom Fejsbuk profilu i naveo da se "veličina čoveka meri hrabrosti da na svakoj stolici brani svoj narod i prijatelje svog… »

Vesti dana »