Povezane vesti

„Pričala sam sa Novakom! To ostaje između njega i mene“

„Pričala sam sa Novakom! To ostaje između njega i mene“

Vesti online 06.09.2020
Američka teniserka ponovo je odgovarala na pitanja vezana za novu asocijaciju tenisera (PTPA). Na čelu nove asocijacije tenisera je Novak Đoković. Nedavno je razgovarala sa Đokovićem, ali ništa nije htela da otkrije. – Razgovarala sam sa Novakom… »
Održan sastanak Đokovića i serene: Tema razgovora ostaje između nas

Održan sastanak Đokovića i serene: Tema razgovora ostaje između nas

Večernje novosti 06.09.2020
NEDAVNO je najbolji teniser na svetu Novak Đoković osnovao svoje udruženje igrača. Njegova odluka probudila je interesovanje teniskog sveta. Mediji prenose da su vođeni razgovori sa Sloun Stivens, Serenom Vilijams i mnogim drugih teniserkama i… »
“Novak i ja znamo o čemu smo pričali”

“Novak i ja znamo o čemu smo pričali”

Nova 06.09.2020
Novak Đoković je šokirao tenisku javnost odlukom da izađe iz Saveta igrača koji funkcioniše pod patronatom ATP. Najbolji teniser sveta je osnovao nezavisno udruženje igrača, preko koga veruje da će moći da ostvari bolji uticaj. Za sada je u… »
Serena: Znamo Novak i ja šta smo razgovarali...

Serena: Znamo Novak i ja šta smo razgovarali...

N1 Info 06.09.2020
Serena Vilijams nastavlja pohod na 24. gren slem titulu. Amerikanka je posle preokreta u trećem kolu US opena bila bolja od sunarodnice Sloun Stivens. Posle meča Serena je ponovo odgovarala na pitanja vezana za novu asocijaciju tenisera (PTPA) na čijem… »
„Novak i ja znamo šta smo pričali! To je nešto između nas” Serena nije popustila pod pritiscima novinara da prizna o…

„Novak i ja znamo šta smo pričali! To je nešto između nas” Serena nije popustila pod pritiscima novinara da prizna o…

Sportal blic 06.09.2020
Poznato je već da Serena Vilijams ima sjajan odnos sa Novakom Đokovićem. Njih dvoje se međusobno podržavaju, a Amerikanka je objasnila da su njih dvoje i u Njujorku popričali oko novog udruženja igrača u kojem se nalazi Srbin i još 150 tenisera… »

Vesti dana »