Povezane vesti

Novak usamljen na turniru: Jedini grend slem šampion koji nastavlja takmičenje

Novak usamljen na turniru: Jedini grend slem šampion koji nastavlja takmičenje

Hot sport 06.09.2020
Nakon što je Marin Čilić sinoć izgubio, Novak čuva obraz šampiona! Sinoć je Dominik Tim pobedio Čilića rezultatom 3:1 u setovima. Poraz Čilića doprineo je tome da Novak Đoković ostane jedini igrač na turniru koji je do sada osvajao grend… »
Novak od 20.00 za četvrtfinale: Biće fizički zahtevno

Novak od 20.00 za četvrtfinale: Biće fizički zahtevno

N1 Info 06.09.2020
Novak Đoković igra sa Pablom Karenjom Bustom u četvrtom kolu US opena u nedelju od 20 sati po srednjoevropskom vremenu. Do sada su se sastali tri puta i srpski teniser dobio je sva tri meča, poslednji u Sinsinatiju prošle godine. "On je vrlo čvrst i… »
Karenjo za SK: Start je važan, možda Novaku ne bude dan

Karenjo za SK: Start je važan, možda Novaku ne bude dan

N1 Info 06.09.2020
Španski teniser Pablo Karenjo Busta kaže za Sport klub da je Novak Đoković favorit u meču četvrtog kola US opena, ali da se neće unapred predati. Do sada su se sastali tri puta i srpski teniser dobio je sva tri meča, poslednji u Sinsinatiju… »
Đoković na delu: Za 27-0, za bodove, za četvrtfinale US opena

Đoković na delu: Za 27-0, za bodove, za četvrtfinale US opena

Mozzart sport 06.09.2020
Karenjo Busta izgubio sva tri meča protiv Novaka. Pre godinu dana Novak Đoković je zaustavljen u osmini finala US opena. Gubio je 2:0 u setovima od Stena Vavrinke i u trećem je predao meč. I zato današnji duel sa Pablom Karenjom Bustom (20.00) nosi… »
Đoković: Znam šta me čeka, moram da budem spreman

Đoković: Znam šta me čeka, moram da budem spreman

Nova 06.09.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, u četvrtom kolu US Opena će se sastati sa Pablom Karenjom Bustom. Meč bi trebalo da startuje od 20.00 po srednjoevropskom vremenu. Novak se sa Špancem sastao tri puta i ubeležio je tri pobede, ali ističe da… »
Spremite se, čeka nas vruće sportsko veče: Evo kada će Novak Đoković na teren protiv Karenja i gde možete da pratite…

Spremite se, čeka nas vruće sportsko veče: Evo kada će Novak Đoković na teren protiv Karenja i gde možete da pratite…

Sportal blic 06.09.2020
Vikend smo počeli, vikend i završavamo sa Novakom Đokovićem. U noći između petka i subote gledali smo duel i Nemca Jana-Lenarda Štrufa, a ove nedelje oko 20 sati gledamo ponovo najboljeg svetskog tenisera koji će u četvrtom kolu odmeriti snage sa… »

Vesti dana »