Povezane vesti

Vučić: Neću da odgovaram na prostakluk i primitivizam Zaharove

Vučić: Neću da odgovaram na prostakluk i primitivizam Zaharove

Politika 06.09.2020
Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova izvinila se zbog objave na Fejsbuku uz objašnjenje da je želela da osudi Trampov odnos prema svojim gostima. Bitno je šta sam doneo građanima Srbije, a ne na čemu sam sedeo, primećuje predsednik… »
Vučić objasnio svoje panične reakcije U beloj kući: Da li verujete u ovo objašnjenje (video)

Vučić objasnio svoje panične reakcije U beloj kući: Da li verujete u ovo objašnjenje (video)

Pravda 06.09.2020
Izjavom novinarima posle sastanka u Briselu, Aleksandar Vučić je demantovao navode po društvenim mrežama da nije znao da sporazum podrazumeva otvaranje ambasade Srbije u Jerusalimu do 1. jula 2021. godine. “Naslušao sam se ja raznih. Kažu… »
Komentari stranih diplomata o sastanku u Beloj kući privukli pažnju i Vučića

Komentari stranih diplomata o sastanku u Beloj kući privukli pažnju i Vučića

N1 Info 06.09.2020
Boravak u Beloj kući i susret sa američkim predsednikom Donaldom Trampom, predsednik Srbije Aleksandar Vučić pamtiće i po reakcijama na društvenim mrežama. Izvor: N1 Snimak nakon potpisivanja sporazuma u Beloj kući, i pogled ka delegaciji nakon… »
Marija Zaharova se izvinila: Post pogrešno protumačen, kritike su na račun SAD

Marija Zaharova se izvinila: Post pogrešno protumačen, kritike su na račun SAD

N1 Info 06.09.2020
Portparolka Ministarstva inostranih poslova Rusije Marija Zaharova izvinila se zbog svoje ranije objave na Fejsbuku, uz napomenu da je pogrešno protumačena, prenosi Sputnjik. Zaharova je prvo na svom Fejsbuk profilu objavila fotografiju na kojoj… »
Dogodine u jerusalimu: Da li je Tramp iznenadio Vučića? “500 puta sam proverio svaku reč, na kraju su nam zamenili…

Dogodine u jerusalimu: Da li je Tramp iznenadio Vučića? “500 puta sam proverio svaku reč, na kraju su nam zamenili…

Blic 06.09.2020
Iako se o tome špekulisalo minulih šest meseci, preseljenje ambasade Srbije u Izraelu iz Tel Aviva u Jerusalim tek juče je postalo goruća tema na društvenim mrežama u Srbiji - ali ne iz diplomatskih ili geopolitičkih razloga, što ova tema svakako… »
Zaharova se izvinila zbog svog posta na FB o Vučiću

Zaharova se izvinila zbog svog posta na FB o Vučiću

Novi magazin 06.09.2020
Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izvinila se danas za izjavu koju je objavila na društvenim mrežama, povodom potpisivanja srporazuma predsednika Srbije Aleksandra Vučića u Beloj kući u Vašingtonu. Ona je navela da je… »
Vučić najgrublje izvređao zaharovu: Ona mu nije ostala dužna i odmah je odgovorila

Vučić najgrublje izvređao zaharovu: Ona mu nije ostala dužna i odmah je odgovorila

Pravda 06.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara u Briselu, prokomentar isao je i objavu portparolke ruskog ministarstva spoljnih poslova Marije Zaharove. Ona je njegov sastanak sa predsednikom SAD Donaldom Trampom i stolicu na kojoj… »
Vučić: Komentar i fotografije Zaharove pokazuju primitivizam i prostakluk. Zaharova se izvinila

Vučić: Komentar i fotografije Zaharove pokazuju primitivizam i prostakluk. Zaharova se izvinila

Beta 06.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, reagujući na komentare Karla Bilta i Marije Zaharove o poseti Vašingtonu, rekao da "mnogima smeta što je Srbija potpisala sporazum u Vašingtonu". "Podsvest je čudo, uvek najviše time govore o sebi. O sebi… »
Vučić o snimku: Zamenili su fascikle, sve sam proveravao

Vučić o snimku: Zamenili su fascikle, sve sam proveravao

Nova 06.09.2020
Izjavom novinarima posle sastanka u Briselu, Aleksandar Vučić je demantovao navode po društvenim mrežama da nije znao da sporazum podrazumeva otvaranje ambasade Srbije u Jerusalimu do 1. jula 2021. godine. “Naslušao sam se ja raznih. Kažu… »
Vučić: Nije mi smetala stolica, o tome ne mislim i ne maštam o niskim strastima

Vučić: Nije mi smetala stolica, o tome ne mislim i ne maštam o niskim strastima

N1 Info 06.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, reagujući na komentare Karla Bilta i Marije Zaharove o poseti Vašingtonu, rekao da "mnogima smeta što je Srbija potpisala sporazum u Vašingtonu". "Koliko im je krivo zbog dobrog sporazuma. Kažu - pogledajte… »

Vesti dana »