Povezane vesti

Francuz osvojio Moncu: Hamilton velikom greškom otovorio Gasliju put do prvog trijumfa u karijeri

Francuz osvojio Moncu: Hamilton velikom greškom otovorio Gasliju put do prvog trijumfa u karijeri

Mozzart sport 06.09.2020
Ferstapen odustao zbog kvara. Osma trka u sezoni Formule jedan za Veliku nagradu Italije pripala je vozaču Alfa Taurija Pjeru Gasliju koji će Moncu pamtiti po prvom trijumfu u karijeri. Francuz je obezbedio najviši stepenik pobedničkog postolja tako… »
Senzacija u f1, pobedio Pjer Gasli! Ovo se retko viđa, trka u Monci bila prekinuta, ogroman kiks Luisa Hamiltona!

Senzacija u f1, pobedio Pjer Gasli! Ovo se retko viđa, trka u Monci bila prekinuta, ogroman kiks Luisa Hamiltona!

Sportal blic 06.09.2020
Vozač Alfa Taurija Pjer Gasli iskoristio greške i probleme sa bolidima favorita i stigao do prve pobede u karijeri, na Velikoj nagradi Italije, osmoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1. Gasli je na taj način postao 109. pobednik u istoriji… »
Gasli srećan zbog prve pobede u Formuli 1

Gasli srećan zbog prve pobede u Formuli 1

Beta 06.09.2020
Vozač ekipe Alfa Tauri Pjer Gasli rekao je da je presrećan zbog današnje pobede u trci za Veliku nagradu Italije u Monci, njegove prve u Formuli 1. "Trka je bila luda, a mi smo imali koristi od crvene zastave. Toliko toga sam prošao za poslednjih 18… »
Čudo u Monci, trijumf Gaslija posle kiksa Hamiltona

Čudo u Monci, trijumf Gaslija posle kiksa Hamiltona

IndeksOnline 06.09.2020
MONCA – Mladi Francuz Pjer Gasli, član italijanskog Alfa Taurija, senzacionalni je pobednik Velike nagrade Italije u Formuli 1, prve u njegovoj karijeri, na čuvenoj stazi u Monci. On je iskoristio grešku Luisa Hamiltona, koji je sredinom trke ušao u… »
Čudo u Monci, trijumf Gaslija posle kiksa Hamiltona

Čudo u Monci, trijumf Gaslija posle kiksa Hamiltona

Sportski žurnal 06.09.2020
Mladi Francuz Pjer Gasli, član italijanskog Alfa Taurija, senzacionalni je pobednik Velike nagrade Italije u Formuli 1, prve u njegovoj karijeri, na čuvenoj stazi u Monci. Pjer Gasli je iskoristio grešku Luisa Hamiltona, koji je sredinom trke ušao u… »
Kiks Hamiltona, oproštaj Vilijamsa, prvenac Gaslija

Kiks Hamiltona, oproštaj Vilijamsa, prvenac Gaslija

Nova 06.09.2020
Pilot Alfa Taurija, Pjer Gasli, senzacionalni je pobednik trke za Veliku nagradu je Italije u Monci. Francuzu je ovo prvenac u Formuli 1, čijme je ušao u društvo do sada 12 sunarodnika koji su zabeležili bar jedan trijumf u najbrižem cirkusu na… »
“Luda trka, imali smo koristi od crvene zastave”

“Luda trka, imali smo koristi od crvene zastave”

Nova 06.09.2020
Vozač ekipe Alfa Tauri Pjer Gasli rekao je da je presrećan zbog pobede u trci za Veliku nagradu Italije u Monci, njegove prve u Formuli 1. “Trka je bila luda, a mi smo imali koristi od crvene zastave. Toliko toga sam prošao za poslednjih 18 meseci… »
Prekinuta trka Formule 1, Lekler probio zaštitnu ogradu

Prekinuta trka Formule 1, Lekler probio zaštitnu ogradu

Dnevnik 06.09.2020
MONCA: Trka Formule 1 za Veliku nagradu Italije u Monci prekinuta je nakon što je vozač Ferarija Šarl Lekler udario u zaštitnu ogradu, prenela je agencija Rojters. Lekler je iz incidenta izašao nepovređen, a trka se obustavlja dok se ne popravi… »
Nestvarna trka u Monci: Sudari, debakl Hamiltona i podijum koji niko nije očekivao!

Nestvarna trka u Monci: Sudari, debakl Hamiltona i podijum koji niko nije očekivao!

Mondo 06.09.2020
Uživali smo "za sve pare", trka koja će se pamtiti... Uživali smo "za sve pare", trka koja će se pamtiti... "O moj Bože!? Šta smo mi to uradili? Jesmo li slavili na je***oj trci!? Opet smo to uradili!", urlao je posle senzacionalne trke u Monci… »
Prvenac Gaslija u Monci, veliki kiks Hamiltona!

Prvenac Gaslija u Monci, veliki kiks Hamiltona!

N1 Info 06.09.2020
Vozač Alfa Taurija Pjer Gasli došao je do prvog trijumfa u karijeri, pošto je slavio na Velikoj nagradi Italije, osmoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1. Gasli je na taj način postao 109. pobednik u istoriji Formule 1, a 13. Francuz koji se… »

Vesti dana »