Povezane vesti
Fajon za Nova.rs: Da li je ovakav srpski parlament legitiman
Nova 07.09.2020
Srpski parlament ne predstavlja šire srpsko društvo. Raznoliki parlament i slobodni mediji stubovi su demokratije i mnogi smatraju da to u Srbiji nedostaje. Verujem da je legitimitet parlamenta bez stvarne opozicije pod znakom pitanja, rekla je u… »
Fajon: Legitimitet srpskog parlamenta bez stvarne opozicije je pod znakom pitanja
Danas 07.09.2020
Verujem da je legitimitet srpskog parlamenta bez stvarne opozicije pod znakom pitanja, izjavila je evropska poslanica Tanja Fajon. Ona je u intervjuu za portal Nova.rs navela da ovaj saziv parlamenta ne predstavlja šire srpsko društvo i da su raznoliki… »
Vesti dana »
"Čini se da je sve propušteno... Da je živ, Srbija bi bila prihvatljivija za život": Nišlije šetnjom odaju poštu Zoranu Đinđiću
Nova pre 6 minutajoš 58 povezanih
IEA upozorava: najveći poremećaj u istoriji tržišta nafte zbog rata na Bliskom istoku
Politika pre 21 minutajoš 35 povezanih
Iranski dronovi ciljali naftna polja i tankere u Zalivu; Izrael gađao Liban i ključnu iransku nuklearnu lokaciju
RTS pre 26 minutajoš 40 povezanih




