Povezane vesti
Berluskoni bolje zahvaljujući snažnom imunološkom odgovoru na bolest
Politika 07.09.2020
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni, koji je hospitalizovan zbog infekcije pluća a izazvane korona virusom, razvio je „snažan imunološki odgovor” i njegovo stanje se „izgleda poboljšava”, izjavio je danas njegov lekar. „Čini se da se kliničko… »
Berluskoni bolje zahvaljujući snažnom imunološkom odgovoru
Nova 07.09.2020
Bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni, koji je hospitalizovan zbog infekcije pluća izazvane koronavirusom, razvio je "snažan imunološki odgovor" i njegovo stanje se "izgleda poboljšava", izjavio je danas njegov lekar. “Čini se da se kliničko… »
Berluskoniju bolje, sa 84 godine ima jak imunitet
N1 Info 07.09.2020
Bivši italijanski premijer Silvio Berlusconi, koji je hospitalizovan zbog infekcije pluća izazvane korona virusom, razvio je "snažan imunološki odgovor" i njegovo stanje se "izgleda poboljšava", izjavio je njegov lekar. "Čini se da se kliničko stanje u… »
Vesti dana »

Angelina Topić osvojila bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Tokiju uz emotivne trenutke i podršku oca
Naslovi.ai pre 3 satajoš 93 povezane

BLOG UŽIVO „Želim da u ovoj zgradi budu oni koji su mi ubili dete, želim tu da vidim Aleksandra Vučića“: Govor Dijane Hrke ispred zatvora na Klisi
Nova pre 2 satajoš 22 povezane

I ova evropska država zvanično priznala Palestinu: Uputili apel za prekid vatre i humanitarnu pomoć u Gazi
Mondo pre 44 minutajoš 28 povezanih