Povezane vesti

Đoković diskvalifikovan sa US Opena i kažnjen zbog slučajnog incidenta

Đoković diskvalifikovan sa US Opena i kažnjen zbog slučajnog incidenta

Glas Amerike 07.09.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, diskvalifikovan je sa Otvorenog prvenstva Amerike u Njujorku u nedelju uveče zato što je nenamerno pogodio lopticom linijskog sudiju u glavu. Incident se dogodio pri kraju prvog seta u meču osmine finala protiv… »
Novak je davitelj: Skandalozne naslovne američkih tabloida!

Novak je davitelj: Skandalozne naslovne američkih tabloida!

Mondo 07.09.2020
Ovako njujorški mediji pišu o "Broju 1" Ovako njujorški mediji pišu o "Broju 1" Dan nakon što je diskvalifikovan sa US Opena, Novak se našao na udaru dela američkih medija. Njujorški tabloid "Njujork post" objavio je na svojoj naslovnoj strani… »
Nije propustio priliku da provocira: Kirjos u svom maniru – Zamenite me sa Novakom, koliko godina bi mene kaznili?

Nije propustio priliku da provocira: Kirjos u svom maniru – Zamenite me sa Novakom, koliko godina bi mene kaznili?

Hot sport 07.09.2020
Australijski teniser Nik Kirjos poznat je kao igrač koji nema dlake na jeziku i uživa da provocira druge. Naravno, kao i mnogo puta do sada, kontroverzni Australijanac je jedva čekao da ‘pecne’ Novaka Đokovića, pa se odmah nakon što je naš… »
Ništa bez kirijosovog komentara: Koliko godina zabrane bih ja dobio da sam uradio uradio šta i Novak

Ništa bez kirijosovog komentara: Koliko godina zabrane bih ja dobio da sam uradio uradio šta i Novak

Večernje novosti 07.09.2020
NOVAK Đoković je najstrože kažnjen jer je nesmotreno i bez namere pogodio linijskog sudiju lopticom u grlo. Njegova diskvalifikacija sa Ju Es opena inspirisala je i dežurnog kritičara Nika Kirijosa koji je se stavio na mesto najboljeg tenisera… »

Vesti dana »