Povezane vesti

Kirios javno provocirao Novaka zbog US Opena (FOTO)

Kirios javno provocirao Novaka zbog US Opena (FOTO)

Vesti online 07.09.2020
Kontroverzni Australijanac Nik Kirios se oglasio posle diskvalifikacije Novaka sa US Opena. On je u svom maniru, isprovocirao srpskog tenisera, ali i navijače. – Zamenite me u incidentu sa Džokerom (Novak Đoković, prim. aut). ‘Slučajno sam… »
Bivši Novakov trener: ''Odluka je ispravna''

Bivši Novakov trener: ''Odluka je ispravna''

Sportske.net 07.09.2020
I sam je šokiran svime što se desilo, ali... Brojne su reakcije posle Đokovićeve diskvalifikacije sinoć sa US opena, a jedna od onih koja privlači pažnju jeste i komentar Borisa Bekera, proslavljenog nemačkog tenisera i bivšeg Novakovog trenera… »
Oglasio se sudija koji je diskvalifikovao NOVAKA: Glavni arbitar objasnio svoju odluku i zašto je ‘morao’ da isključi…

Oglasio se sudija koji je diskvalifikovao NOVAKA: Glavni arbitar objasnio svoju odluku i zašto je ‘morao’ da isključi…

Hot sport 07.09.2020
Glavni sudija, Soren Frimel, koji je diskvalifikovao Novaka Đokovića, pokušao je da objasni tu odluku. Frimel je poručio da je diskvalifikacija bila jedina mogućnosti jer je odluka zasnovana na ‘činjenici da je Novak udario lopticu u besu… »
Bogdan, Nedović, Rakočević, Vujačić – svi uz Novaka!

Bogdan, Nedović, Rakočević, Vujačić – svi uz Novaka!

Nova 07.09.2020
Sportisti i sportski radnici su burno reagovali na činjenicu da je Novak Đoković diskvalifikovan sa US Opena. Najbolji teniser sveta je dobio najstrožu kaznu pošto je slučajno lopticom pogodio linijsku sudiju, po završetku meča. Među sportistima… »
Teniseri različito o diskvalifikaciji Đokovića sa US Opena

Teniseri različito o diskvalifikaciji Đokovića sa US Opena

Radio 021 07.09.2020
Diskvalifikacija Novaka Đokovića sa US Opena izazvala je brojne reakcije u svetu tenisa. Svi se slažu da je odluka Uprave US Opena bila neminovna, a mnoge teniske legende i igrači pružili su podršku najboljem teniseru sveta ističući da ga je splet… »

Vesti dana »