Povezane vesti

Burno na suđenju za ubistvo u "Beverli hilsu": Optuženi tvrdi da su mu dokazi podmetnuti, udovica plakala: Sin se rodio na…

Burno na suđenju za ubistvo u "Beverli hilsu": Optuženi tvrdi da su mu dokazi podmetnuti, udovica plakala: Sin se rodio na…

Blic 07.09.2020
Nisam kriv, nisam izvršio to krivično delo i nemam nikakve veze sa tim. Dokazi su mi podmetnuti, izjavio je na današnjem početku suđenja u Višem sudu u Nišu Darko Mitić (33), koji je optužen je da je 20. novembra prošle godine oko 17 časova u… »
Suđenje za sačekušu u Nišu: Osumnjičeni tvrdi da nije pucao, supruga otkrila poslednje reči ubijenog Miloša

Suđenje za sačekušu u Nišu: Osumnjičeni tvrdi da nije pucao, supruga otkrila poslednje reči ubijenog Miloša

Kurir 07.09.2020
Darko M. (33) iz Niša koji se sumnjiči da je u naselju Beverli Hils u Nišu sasuo 10 metaka u nekadašnjeg prijatelja Miloša Radojkovića (25) odbacio je danas sve navode optužnice i izjasnio se da nije kriv. Ova sačekuša dogodila se 20. novembra… »
Počelo suđenje za ubistvo Miloša Radojkovića Optuženi: Nisam kriv, dokazi su mi podmetnuti

Počelo suđenje za ubistvo Miloša Radojkovića Optuženi: Nisam kriv, dokazi su mi podmetnuti

Večernje novosti 07.09.2020
PRED Višim sudom u Nišu danas je počelo suđenje Darku M. (33) iz Niša, optuženom da je 20. novembra prošle godine u elitnom naselju Beverli Hils oko 17 časova hicima iz vatrenog oružja usmrtio Miloša Radojkovića (25) , zvanog Rebro, iz sela… »

Vesti dana »