Povezane vesti

Miletić napustio Partizan, karijeru nastavlja u S. Arabiji

Miletić napustio Partizan, karijeru nastavlja u S. Arabiji

Dnevnik 07.09.2020
BEOGRAD: Fudbaler Partizana Nemanja Miletić posle tri godine napušta Humsku i karijeru će nastaviti u klubu Al Raed iz Saudijske Arabije. On je u Partizan došao iz belgijskog Vasterloa 2017.godine i odlazi nakon 162 utakmice, devet golova i dva… »
Partizan prodao miletića: Odlazi u Saudijsku Arabiju, crno-belima 500.000 evra

Partizan prodao miletića: Odlazi u Saudijsku Arabiju, crno-belima 500.000 evra

Večernje novosti 07.09.2020
FUDBALER Partizana Nemanja Miletić definitivno odlazi iz Humske, potvrđeno je u ponedeljak. Dvadesetdevetogodišnji povremeni reprezentativac Srbije karijeru će nastaviti u ekipi Al Raed iz Saudijske Arabije. Iskusni defanzivac potpisao je trogodišnji… »
Miletić otišao - Partizanu pola miliona evra

Miletić otišao - Partizanu pola miliona evra

N1 Info 07.09.2020
Odbrambeni fudbaler Partizana Nemanja Miletić definitivno odlazi iz Humske, potvrđeno je u ponedeljak. Dvadesetdevetogodišnji povremeni reprezentativac Srbije karijeru će nastaviti u ekipi Al Raed iz Saudijske Arabije. Iskusni defanzivac potpisao je… »
Miletić napustio Partizan: Ostajao sam jer sam bio potreban klubu! Momci, sa vama do titule!

Miletić napustio Partizan: Ostajao sam jer sam bio potreban klubu! Momci, sa vama do titule!

Mondo 07.09.2020
Desni bek i zvanično potpisao za klub sa Bliskog istoka. Desni bek i zvanično potpisao za klub sa Bliskog istoka. Pominjalo se i očekivalo, bilo je najavljeno, a sada je i zvanično potvrđeno. Nemanja Miletić više nije fudbaler Partizana… »

Vesti dana »