Povezane vesti
Novi Sad ponudio pravnim i fizičkim licima 85 objekata u zakup
Moj Novi Sad 07.09.2020
Grad Novi Sad ponudio je u zakup 85 objekata po početnim cenama zakupnine od 124 do 1.800 dinara po kvadratnom metru mesečno, objavljeno je danas. Objekti su različitih površina od lokala u pothodniku u ulici Kralja Aleksandra od osam kvadrata, do… »
Novi Sad daje u zakup 85 objekata - od pothodnika do hale
RTV 07.09.2020
NOVI SAD - Grad Novi Sad ponudio je u zakup 85 objekata po početnim cenama zakupnine od 124 do 1,8 hiljada dinara po kvadratnom metru mesečno, objavljeno je danas. Objekti su različitih površina od lokala u potphodniku u ulici Kralja Aleksandra od… »
Novi Sad daje u zakup 85 objekata - od pothodnika do hale
Dnevnik 07.09.2020
NOVI SAD: Grad Novi Sad ponudio je u zakup 85 objekata po početnim cenama zakupnine od 124 do 1,8 hiljada dinara po kvadratnom metru mesečno, objavljeno je danas. Objekti su različitih površina od lokala u potphodniku u ulici Kralja Aleksandra od osam… »
Vesti dana »
"Umorni smo od toga da nas iskorišćavaju": Džej Di Vens se oglasio o Trampovom planu za povećanje carina
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
MUP: Ruski državljanin prebijen i opljačkan na Voždovcu, policija intenzivno radi na rasvetljavaju okolnosti
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Policija u Gruziji uhapsila dvojicu opozicionih lidera tokom protesta
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Počinje izvlačenje olupine iz reke: Identifikovano 55 od 67 žrtava sudara aviona i helikoptera u Vašingtonu (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana