Povezane vesti
Nekadašnji šef diplomatije SRJ: U Briselu i Vašingtonu ubrzani razgovori
Kurir 07.09.2020
BEOGRAD - Nekadašnji šef diplomatije SRJ Vladislav Jovanović ocenio je danas povodom trilateralnih razgovora u Briselu, kao i u Vašingtonu radi po ubrazanom tempu jer je očigledno da tvroci nezavisnosti Kosova osećaju da im vreme izmiče i da ne radi u… »
Probija li Amerika pravce ekonomskog povezivanja Beograda i Prištine
RTS 07.09.2020
Americi je pripao deo da kao buldožer probije pravce ekonomskog povezivanja Beograda i Prištine, ističe šef diplomatije SRJ Vladislav Jovanović. Naučni savetnik u Institutu za evropske studije Slobodan Zečević smatra da su razgovori u Vašingtonu i… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 3 satajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Rubio: Privremeni sporazum o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije „nije isključen iz plana“
Danas pre 9 satijoš 1 povezana