Povezane vesti

Majami završava posao protiv oslabljenih Baksa, Ras traži iskupljenje za očajan nastup protiv Lejkersa

Majami završava posao protiv oslabljenih Baksa, Ras traži iskupljenje za očajan nastup protiv Lejkersa

Mozzart sport 08.09.2020
Večeras u NBA plej-ofu dva meča, a Istok bi mogao dobiti prvog finalistu. Nije mnogo nedostajalo Denveru da upiše i drugu pobedu zaredom protiv Klipersa. Nikola Jokić odigrao je još jednu sjajnu utakmicu, pratila su ga i većina saigrača, ali tim iz… »
Počela prljava igra: Jokićevih 32 Klipersima i optužbe da mnogo drami dok ga biju

Počela prljava igra: Jokićevih 32 Klipersima i optužbe da mnogo drami dok ga biju

Mozzart sport 08.09.2020
Nagetsi imali osam poena razlike u poslednjoj četvrtini, ali su na kraju izgubili. Posle prve utakmice delovalo je da će se Los Anđeles Klipersi prošetati do finala Zapadne konferencije, ali Denver je rešio da uzvrati udarac. Izjednačio je u drugoj… »
Jokić briljirao, Denver pao u finišu

Jokić briljirao, Denver pao u finišu

Dnevnik 08.09.2020
Nikola Jokić odigrao je briljantno meč protiv Klipersa, ubacio je 32 poena, ali su Nagetsi izgubili u trećem meču polufinalne serije Zapadne konferencije - 113:107. Pol Džordž i Kavaj Lenard odigrali su svoje role i doneli vođstvo od 2-1 timu iz… »
Fenomenalna partija Jokića nije bila dovoljna: Pobeda Klipersa, Seltiksi opet vode (video)

Fenomenalna partija Jokića nije bila dovoljna: Pobeda Klipersa, Seltiksi opet vode (video)

Hot sport 08.09.2020
Uzbudljiva noć u NBA ligi! Odigran je treći meč u seriji između Los Anđeles Klipersa i Denver Nagetsa. Ostavljen je utisak da je četvrta deonica odlučila pobednika. Baš u tom periodu ekipa koju sa klupe predvodi Majk Meloun postigla je samo 19… »
Dobra partija Jokića u porazu Denvera

Dobra partija Jokića u porazu Denvera

Novi magazin 08.09.2020
Košarkaši Los Anđeles Klipersa poveli su sa 2:1 protiv Denvera u polufinalu plej-ofa Zapadne konferencije u NBA ligi, pošto su rano jutros pobedili sa 113:107. Ekipu iz Los Anđelesa predvodio je Pol Džordž sa 32 poena, četiri skoka, četiri… »
Nestvarni Lenard blokirao Mareja srednjim prstom?!

Nestvarni Lenard blokirao Mareja srednjim prstom?!

Nova 08.09.2020
Kavaj Lenard je jedna od najspecifičnijih pojava u NBA ligi, kako zbog svog karaktera, tako i zbog košarkaških kvaliteta. Momak koji je Torontu doneo šampionski trofej prošle sezone je letos stigao u redove Klipersa, kako bi pokušao i sa tim timom… »
Jokić o povredi i o prozivkama: “Oni 26, a mi deset…”

Jokić o povredi i o prozivkama: “Oni 26, a mi deset…”

Nova 08.09.2020
Nikola Jokić je bio pod znakom pitanja za treću utakmicu polufinalne serije plej-ofa Zapadne konferencije. Bez obzira na to, srpski reprezentativac se pojavio u timu Denvera i bio najbolji pojedinac sa 32 poena, 12 skokova i 8 asistencija. Ipak, to nije… »
Jokić je spektakularan, ali ne može sve sam: Srbin se igrao Klipersima, Denver ponovo gubi!

Jokić je spektakularan, ali ne može sve sam: Srbin se igrao Klipersima, Denver ponovo gubi!

Mondo 08.09.2020
Srpski košarkaš je bio spreman za meč i vrhunski ga je odigrao. Srpski košarkaš je bio spreman za meč i vrhunski ga je odigrao. Pitali su se svi i brinuli za zdravlje Nikole Jokića, a srpski centar je potom odigrao utakmicu u svom stilu, ponovo… »
Srednji prst za rušenje sna! Nikola Jokić priredio šou na srpski način u trećem meču Denvera i moćnih Klipersa /video/

Srednji prst za rušenje sna! Nikola Jokić priredio šou na srpski način u trećem meču Denvera i moćnih Klipersa /video/

Sportal blic 08.09.2020
Do pred sam početak trećeg plej-of meča sa Klipersima, Denver nije znao da li će Nikola Jokić moći da igra, zbog bolova u desnoj šaci. A čim je utakmica počela, krenule su i njegove bravure. One na kraju nisu bile dovoljne za drugu uzastopnu… »

Vesti dana »