Povezane vesti

Lukašenko: Možda sam predugo na vlasti

Lukašenko: Možda sam predugo na vlasti

Pravda 08.09.2020
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je „možda predugo” ostao na vlasti kao predsednik, ali da je za sada on jedina osoba sposobna da zaštiti zemlju. „Da, možda sam malo duže ostao”, rekao je Lukašenko za ruske… »
Izbacili su je iz kola i pobegli: Lukašenko o hapšenju opozicionarke Kolesnjikove prilikom bega u Ukrajinu

Izbacili su je iz kola i pobegli: Lukašenko o hapšenju opozicionarke Kolesnjikove prilikom bega u Ukrajinu

Večernje novosti 08.09.2020
PREDSEDNIK Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da je članica Koordinacionog saveta Belorusije Marija Kolesnjikova htela da pobegne u Ukrajinu kod svoje sestre i da on, kao graničar, smatra da su ispravno postupili što su je uhapsili. Kako… »
Lukašenko poručio: Ima me i na servisima za čaj, ali ako odem moje pristalice će biti masakrirane!

Lukašenko poručio: Ima me i na servisima za čaj, ali ako odem moje pristalice će biti masakrirane!

Mondo 08.09.2020
Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je možda ostao "malo predugo na vlasti", ali da veruje da je on jedni u stanju da odbrani zemlju od pretnji sa kojima se ona sada suočava. Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio… »
Lukašenko priznao: Predugo sedim u predsedničkoj fotelji

Lukašenko priznao: Predugo sedim u predsedničkoj fotelji

Nova 08.09.2020
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko priznao je da možda predugo sedi na svojoj funkciji predsednika države. „Da, možda sam se malo zasedeo. Možda me ne vide samo na televiziji, već i u pegli i čajniku. Da. Ali zaista, samo ja sada mogu da… »
Lukašenko poručio: Možda sam "malo zasedeo" na funkciji predsednika, ali samo ja mogu da zaštitim Belorusiju

Lukašenko poručio: Možda sam "malo zasedeo" na funkciji predsednika, ali samo ja mogu da zaštitim Belorusiju

Kurir 08.09.2020
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko priznao je da se možda „malo zasedeo“ na svojoj funkciji predsednika države. „Da, možda sam se malo zasedeo. Možda me ne vide samo na televiziji, već i u pegli i čajniku. Da. Ali zaista, samo ja… »

Vesti dana »