Povezane vesti
Lončar: Manje pacijenata u kovid bolnicama, ali više pregleda u ambulantama
N1 Info 08.09.2020
Manji je broj pacijenata u kovid bolnicama u odnosu na prethodne nedelje, kaže ministar zdravlja Zlatibor Lončar i dodaje da je u poslednja dva dana povećan broj pregleda u kovid ambulantama i povećan broj prvih pregleda. Izvor: Tanjug "Imamo manje… »
Lončar: Manje pacijenata u kovid bolnicama, ali više pregleda
RTK 08.09.2020
Manji je broj pacijenata u kovid bolnicama u odnosu na prethodne nedelje, kaže ministar zdravlja Zlatibor Lončar i dodaje da je u poslednja dva dana povećan broj pregleda u kovid ambulantama i povećan broj prvih pregleda. Ministar je upozorio da ukoliko… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Studenti se vratili u zgradu Univerziteta u Novom Pazaru: Stiže podrška iz gradova širom Srbije, beogradski zborovi organizuju protest
Nova pre 23 minutajoš 80 povezanih

SAD po peti put odložile sankcije Naftnoj industriji Srbije na 30 dana
Naslovi.ai pre 7 satijoš 40 povezanih

Volkswagen Golf i Golf Variant povučeni zbog problema sa pojasem; Škoda modeli opozvani zbog greške na vazdušnom jastuku
Naslovi.ai pre 2 satajoš 22 povezane

RHMZ: Više padavina u zapadnim, jugozapadnim i centralnim predelima Srbije
RTV pre 6 satijoš 44 povezane