Povezane vesti

Vučić: Nije mi palo na pamet da zbog stolice napustim razgovor s Trampom

Vučić: Nije mi palo na pamet da zbog stolice napustim razgovor s Trampom

Slobodna Evropa 08.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se prošlog petka u razgovoru sa američkim predsednikom Donaldom Trampom "ponašao odgovorno i pristojno" i da je razgovor bio "odličan".T o bih ponovio uvek, jer moja je obaveza da radim sve što mogu… »
Vučić za Dnevni avaz: Nije mi palo na pamet da zbog stolice napustim razgovor s Trampom

Vučić za Dnevni avaz: Nije mi palo na pamet da zbog stolice napustim razgovor s Trampom

Kurir 08.09.2020
SARAJEVO - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se prošlog petka u razgovoru sa američkim predsednikom Donaldom Trampom "ponašao odgovorno i pristojno" i da je razgovor bio "odličan".To bih ponovio uvek, jer moja je obaveza da radim sve… »
Vučić: Nije mi palo na pamet da zbog stolice napustim razgovor s Trampom

Vučić: Nije mi palo na pamet da zbog stolice napustim razgovor s Trampom

N1 Info 08.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se prošlog petka u razgovoru sa američkim predsednikom Donaldom Trampom "ponašao odgovorno i pristojno" i da je razgovor bio "odličan". To bih ponovio uvek, jer moja je obaveza da radim sve što mogu… »
Vučić o sastanku u Vašingtonu: Ne pada mi na pamet da šutnem stolicu, imao sam odličan sastanak sa Trampom

Vučić o sastanku u Vašingtonu: Ne pada mi na pamet da šutnem stolicu, imao sam odličan sastanak sa Trampom

Večernje novosti 08.09.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić dao je intervju „Dnevnom avazu“ nakon potpisanog sporazuma s premijerom tzv. Kosova Avdulahom Hotijem u Vašingtonu te sastanka u Briselu sa zvaničnicima EU. Vučić je govorio o detaljima sporazuma iz… »
Vučić se oglasio za Avaz: Otkrio nove detalje sa sastanka u Vašingtonu

Vučić se oglasio za Avaz: Otkrio nove detalje sa sastanka u Vašingtonu

Srbija danas 08.09.2020
Trudio sam se da sve što smo mi predlagali bude u interesu ne samo Srbije već i svih drugih u regionu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je ekskluzivni intervju "Dnevnom avazu" nakon potpisanog sporazuma s premijerom tzv. Kosova Avdulahom Hotijem… »

Vesti dana »

Mijailović: Vučić pomaže Partizan, ali mu smeta vređanje kao čoveku

Mijailović: Vučić pomaže Partizan, ali mu smeta vređanje kao čoveku

Sportski žurnal pre 52 minutajoš 40 povezanih
Gaza: Još 32 poginula, ukupno 34.388

Gaza: Još 32 poginula, ukupno 34.388

Beta pre 5 satijoš 26 povezanih
Potez koji je zbunio svet: Svi se pitaju, šta gledaju sudije?

Potez koji je zbunio svet: Svi se pitaju, šta gledaju sudije?

Večernje novosti pre 2 satajoš 24 povezane