Povezane vesti

Razumem lunu, i ja sam bila ljubavnica: Majka Kije Kockar iznela detalje veze sa pevačicinim ocem! (video)

Razumem lunu, i ja sam bila ljubavnica: Majka Kije Kockar iznela detalje veze sa pevačicinim ocem! (video)

Mondo 08.09.2020
Razgovor tri učesnice Zadruge i šok detalji! Razgovor tri učesnice Zadruge i šok detalji! Nadica Zeljković, majka Kije Kockar, sedela je u dvorištu sa svojim cimerkama Marijom Kulić i Elenom Stojčić. Uz kafu i cigarete razgovarale su o svemu, a… »
Nadica otkrila detalje veze sa Kijinim ocem: "Razumem Lunu, i ja sam bila ljubavnica"

Nadica otkrila detalje veze sa Kijinim ocem: "Razumem Lunu, i ja sam bila ljubavnica"

Telegraf 08.09.2020
Nadica se sve vreme pravdala Mariji Kulić. Nadica Zeljković i Marija Kulić su u dvorištu ćaskale o životu Kijine majke, koja je bila u kratkoj romasni sa čovekom koji je tada bio u braku sa drugom ženom. Kijin pokojni otac, Miloš Kockar je bio… »
Razumem Lunu jer sam i ja ljubavnica! Nadica šokirala izjavom, pa otkrila sve detalje veze sa Kijinim ocem! (video)

Razumem Lunu jer sam i ja ljubavnica! Nadica šokirala izjavom, pa otkrila sve detalje veze sa Kijinim ocem! (video)

Kurir 08.09.2020
Nadica Zeljković, majka Kije Kockar, je pričala o njenom odnosu sa Kijinim ocem. Miloš Kockar je bio oženjen, što je navelo zadrugarke da Nadicu uporede sa situacijom iz "Zadruge 1" oko Kije Kockar, Lune Đogani i Slobe Radanovića. "Sloba i nije… »

Vesti dana »