Povezane vesti

Lukas užasnut jadrankinim ponašanjem! Pljuje drugu državu i narod: Pevač ovako komentariše njeno pevanje protiv Srbije

Lukas užasnut jadrankinim ponašanjem! Pljuje drugu državu i narod: Pevač ovako komentariše njeno pevanje protiv Srbije

Kurir 09.09.2020
Pevačica i nekadašnja takmičarka muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", Jadranka Barjaktarović, pevala je u Podgorici stihove: "Ne može nam niko ništa, jači smo od Srbije", što je pokrenulo lavinu negativnih komentara, a sada se na ovu temu… »
Volim i Srbiju Posle osude javnosti oglasila se Jadranka Barjaktarović: Na lekovima sam, sama pala sama se ubila

Volim i Srbiju Posle osude javnosti oglasila se Jadranka Barjaktarović: Na lekovima sam, sama pala sama se ubila

Večernje novosti 09.09.2020
NA meti žestokih kritika našla se pevačica Jadranka Barjaktarović nakon nastupa u Podgorici, kada je pesmu Mitra Mirića "Ne može nam niko ništa" otpevala sa izmenjenim tekstom, pa se holom gde je nastupala orilo "Ne može nam niko ništa, jači smo… »
"Na lekovima sam, sama pala sama se ubila": Posle skandala i osude javnosti Jadranka Barjaktarović van sebe: "Ne znam gde sam…

"Na lekovima sam, sama pala sama se ubila": Posle skandala i osude javnosti Jadranka Barjaktarović van sebe: "Ne znam gde sam…

Blic 09.09.2020
Na meti žestokih kritika našla se pevačica Jadranka Barjaktarović nakon nastupa u Podgorici, kada je pesmu Mitra Mirića "Ne može nam niko ništa" otpevala sa izmenjenim tekstom, pa se holom gde je nastupala orilo "Ne može nam niko ništa, jači smo… »
SAD se setila da voli Srbiju Jadranka Barjaktarović van sebe zbog skandala: Na lekovima sam, sama sam pala sama se ubila

SAD se setila da voli Srbiju Jadranka Barjaktarović van sebe zbog skandala: Na lekovima sam, sama sam pala sama se ubila

Kurir 09.09.2020
Na meti žestokih kritika našla se pevačica Jadranka Barjaktarović nakon nastupa u Podgorici, kada je pesmu Mitra Mirića "Ne može nam niko ništa" otpevala sa izmenjenim tekstom, pa se holom gde je nastupala orilo "Ne može nam niko ništa, jači smo… »
Ljudska bedo, zabranio bih ti ulaz u Srbiju! Oglasio se poznati voditelj nakon što ga je Jadranka optužila da ju je zabranio…

Ljudska bedo, zabranio bih ti ulaz u Srbiju! Oglasio se poznati voditelj nakon što ga je Jadranka optužila da ju je zabranio…

Večernje novosti 09.09.2020
JADRANKA Barjaktarović, koja je pevala pre nekoliko dana na skupu Milu Đukanoviću u Crnoj Gori napravila je skandal kada je otpevala izmnenjene stihove "Ne može nam niko ništa, jači smo od Srbije, rekla je da je zabranjena u "Grandu", a voditelj… »
Jadranka Barjaktarović prozvala acu lukasa da bi se oprala: Pevač joj žestoko odbrusio! "Ja ne s**** gde jedem!"

Jadranka Barjaktarović prozvala acu lukasa da bi se oprala: Pevač joj žestoko odbrusio! "Ja ne s**** gde jedem!"

Mondo 09.09.2020
Ovome se nije nadala! Ovome se nije nadala! Jadranka Barjaktarović našla na meti osuda zbog nastupa u Podgorici, kada je pesmu Mitra Mirića "Ne može nam niko ništa" otpevala sa izmenjenim tekstom, pa se holom gde je nastupala orilo "Ne može nam niko… »
To je šovinizam, koštaće te karijere: Nižu se osude na račun Jadranke Barjaktarović nakon skandaloznog nastupa u…

To je šovinizam, koštaće te karijere: Nižu se osude na račun Jadranke Barjaktarović nakon skandaloznog nastupa u…

Večernje novosti 08.09.2020
PEVAČICA Jadranka Barjaktarović našla se na meti osuda zbog nastupa u Podgorici, kada je pesmu Mitra Mirića "Ne može nam niko ništa" otpevala sa izmenjenim tekstom, pa se holom gde je nastupala orilo "Ne može nam niko ništa, jači smo od… »

Vesti dana »