Povezane vesti

Ronaldo jasan: Želim taj rekord!

Ronaldo jasan: Želim taj rekord!

N1 Info 09.09.2020
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo namerava da postane igrač sa najviše postignutih golova u reprezentativnom fudbalu ikada. Ronaldo je u utakmici protiv Švedske stigao do 101. pogotka i postao tek drugi igrač u istoriji sa trocifrenim brojem… »
Ronaldo posle gola za istoriju: Žao mi je što nije bilo navijača, volim kad mi zvižde

Ronaldo posle gola za istoriju: Žao mi je što nije bilo navijača, volim kad mi zvižde

Večernje novosti 09.09.2020
KRISTIJANO Ronaldo je po ko zna koji put u karijeri pokazao da se radi o istinskom majstoru fudbala. Portugalija je pobedila Švedsku sa 2:0 u Solni, predgrađu Stokholma, a igrač Juvantusa je ponovo ispisao istoruju fudbala. On je postao prvi… »
Ronaldo: Rekli su mi 100, ali nije dovoljno - 101

Ronaldo: Rekli su mi 100, ali nije dovoljno - 101

N1 Info 09.09.2020
Portugalski napadač Kristijano Ronaldo u pobedi svog tima protiv Švedske 2:0 u drugom kolu A divizije Lige nacija postigao je oba gola i to su mu bili 100. i 101. pogodak u dresu sa državnim grbom. Ponosni fudbaler oglasio se posle meča u kome je u… »
Dve reči koje su izmenile istoriju fudbala: Ronaldu se od sinoć klanja ceo svet, a bio je nadobudni klinac sve dok pomoćni…

Dve reči koje su izmenile istoriju fudbala: Ronaldu se od sinoć klanja ceo svet, a bio je nadobudni klinac sve dok pomoćni…

Sportal blic 09.09.2020
Kristijano Ronaldo je svakako jedan od najboljih fudbalera svih vremena, a po nekima i "definitivno najbolji". Sinoćnji ulazak u istoriju (postao je prvi evropski fudbaler sa 100 golova za reprezentaciju, kao dvostruki strelac na meču Švedska -… »
Ovde mesi ne može da priđe ronaldu: 101 gol za Portugal, na spisku je i Srbija!

Ovde mesi ne može da priđe ronaldu: 101 gol za Portugal, na spisku je i Srbija!

Mondo 09.09.2020
Rekord koji samo što nije njegov... Rekord koji samo što nije njegov... Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo postao je tek drugi igrač u istoriji koji je postigao 100 i više golova u reprezentativnom dresu, pošto je u duelu sa Švedskom bio… »
Ronaldo protiv Šveđana stigao do 101. gola za Portugaliju

Ronaldo protiv Šveđana stigao do 101. gola za Portugaliju

Nova 09.09.2020
Fudbaleri Portugalije savladali su u gostima Švedsku 2:0, a oba pogotka postigao je Kristijano Ronaldo koji je tako stigao do 101. gola u reprezentativnom dresu. Jedan od najboljih fudbalera sveta rivala je načeo u nadoknadi prvog poluvremena iz… »
Šta se ovo dešava sa Hrvatima, dve utakmice i osam primljenih golova! Potop "vatrenih" u Ligi nacija, Francuzi ubedljivo…

Šta se ovo dešava sa Hrvatima, dve utakmice i osam primljenih golova! Potop "vatrenih" u Ligi nacija, Francuzi ubedljivo…

Sportal blic 08.09.2020
Kakva utakmica u Parizu... Francuska je u A odeljku Lige nacija porazila Hrvatsku sa 4:2, ali nakon preokreta u reprizi poslednjeg finala Svetskog prvenstva. Ovo je novi i ponovo ubedljiv poraz Hrvata koji su prethodno od Portugala izgubili sa 4:1… »
Stvarno je bog fudbala: Ronaldo izveo nešto što Evropa nikada nije videla! Samo jedan čovek u istoriji je još bolji od…

Stvarno je bog fudbala: Ronaldo izveo nešto što Evropa nikada nije videla! Samo jedan čovek u istoriji je još bolji od…

Sportal blic 08.09.2020
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo postao je tek drugi igrač u istoriji fudbala koji je postigao 100 golova u reprezentativnom dresu! On je do tog učinka došao u završnici prvog poluvremena meča protiv Švedske u Ligi nacija. Ronaldo je tako… »
Liga nacija: Novi ubedljivi poraz Hrvatske, Ronaldova rapsodija protiv Švedske!

Liga nacija: Novi ubedljivi poraz Hrvatske, Ronaldova rapsodija protiv Švedske!

Večernje novosti 08.09.2020
HRVATSKA je doživela novi poraz u Ligi nacija. U Parizu je ubedljiva bila Francuska, dok je u Švedskoj viđena simultanka Kristijana Ronalda. Hrvatska je u prvom kolu ubedljivo poražena od Portugala (4:1) nadali su se gosti da mogu da iznenade… »
Neverovatnim golom do jubileja: Kristijano Ronaldo postigao 100. gol u dresu reprezentacije (video)

Neverovatnim golom do jubileja: Kristijano Ronaldo postigao 100. gol u dresu reprezentacije (video)

Večernje novosti 08.09.2020
KRISTIJANO Ronaldo je u duelu protiv Švedske postavio svojevrsni jubilej. Portugalac je u 44. minutu meča Lige nacija postigao svoj 100. gol u nacionalnoj selekciji, a to je uradio sa stilom. Fudbaler gostujućeg tima je fauliran, a crveni karton dobio… »

Vesti dana »