Povezane vesti

Mihajlović: Korona virus je naspram leukemije kao čaša hladne vode

Mihajlović: Korona virus je naspram leukemije kao čaša hladne vode

Sportski žurnal 09.09.2020
Legendarni srpski fudbaler Siniša Mihajlović rekao je da je korona virus "poput čaše hladne vode" u odnosu na borbu sa leukemijom. "Posle onoga što sam doživeo od jula do januara, šest meseci svakodnevne borbe protiv leukemije, odlazaka i izlazaka… »
Mihajlović oštro odgovorio ‘hejterima’: Se**nje, nanosite bol mojoj porodici!

Mihajlović oštro odgovorio ‘hejterima’: Se**nje, nanosite bol mojoj porodici!

Hot sport 09.09.2020
Srpski trener Siniša Mihajlović odgovorio je ‘hejterima’ na optužbe da se nije dovoljno pazio i da je zbog toga dobio korona virus kojim je ugrozio svoje, ali i zdravlje sebi bližnjih ljudi. Mihajlović je dao intervju za ‘Gazetu delo Sport’… »
"Ser***, nanosite bol mojoj porodici!" Čitava Italija bruji o načinu na koji je Siniša Mihajlović odgovorio na optužbe…

"Ser***, nanosite bol mojoj porodici!" Čitava Italija bruji o načinu na koji je Siniša Mihajlović odgovorio na optužbe…

Sportal blic 09.09.2020
Prozivali su ga, a sada im je stigao odgovor. Srpski trener odgovorio je "hejterima" na optužbe da se nije dovoljno pazio i da je zbog toga dobio korona virus kojim je ugrozio svoje, ali i zdravlje sebi bližnjih ljudi. Mihajlović je dao intervju za… »
Mihajlović opet izašao kao pobednik: Posle leukemije, korona je bila kao ispijanje čaše vode

Mihajlović opet izašao kao pobednik: Posle leukemije, korona je bila kao ispijanje čaše vode

Večernje novosti 09.09.2020
ŠTA me ne ubije, učini me još jačim! Dobro poznata izreka odlično oslikava životnu borbu kroz koju je Siniša Mihajlović (51) prošao u prethodnom periodu. Prvo leukemija, a sada virus korona. I iz svega toga je izašao kao pobednik. - Ja sam… »
Ratoborni Mihajlović protiv internet hejtera: Ovcama je uvek vuk kriv

Ratoborni Mihajlović protiv internet hejtera: Ovcama je uvek vuk kriv

Mozzart sport 09.09.2020
O virusu i još po nečemu. Srpska javnost se dobrano uplašila. Taman što je preležao kancer, Siniša Mihajlović je zakačio i virus kovid-19. Zabrinutih je bilo i u Italiji. Ali bilo je i onih koji su momentalno uperili prst krivice u proslavljenog… »
„Posle svega, korona je bila kao ispijanje čaše vode“

„Posle svega, korona je bila kao ispijanje čaše vode“

Vesti online 09.09.2020
Posle svega što sam preživeo, koronavirus je za mene bio kao ispijanje čaše vode, izjavio je srpski stručnjak i trener fudbalera Bolonje Siniša Mihajlović. Mihajloviću je krajem avgusta nakon povratka sa odmora potvrđeno da je zaražen korona… »
Siniša mihajlović otvorio dušu: Miha otvoreno o svojoj ‘borbi’ sa koronom – ‘Posle leukemije, ovo mi je kao čaša…

Siniša mihajlović otvorio dušu: Miha otvoreno o svojoj ‘borbi’ sa koronom – ‘Posle leukemije, ovo mi je kao čaša…

Hot sport 09.09.2020
Srpski trener otvoreno je govorio o svojoj borbi sa korona virusom. Siniši Mihajloviću je pre nešto više od godinu dana dijagnostikovana leukemija i tokom jeseni i zime žestoko se borio i izborio, tako da mu korona virus, kako kaže, nije teško… »
Mihajlović otvoreno o virusu, porodici i lažnom moralu

Mihajlović otvoreno o virusu, porodici i lažnom moralu

Nova 09.09.2020
Siniša Mihajlović je preživeo najtežih godinu i po dana u životu, a posle borbe sa leukemijom zatekao ga je i koronavirus. Trener Bolonje je 23. avgusta, po povratku sa odmora, saznao da u organizmu ima virus. Javnost se ponovo uplašila za njegov… »
"Posle svega, korona je bila kao ispijanje čaše vode"

"Posle svega, korona je bila kao ispijanje čaše vode"

N1 Info 09.09.2020
Srpski trener Siniša Mihajlović ponovio je da nije osećao simptome koronavirusa, ali je dodao da treba ozbiljno shvatiti trenutnu situaciju. Srpski stručnjak je 23. avgusta, po povratku sa odmora, je saznao da je zaražen koronavirusom. U međuvremenu… »

Vesti dana »