Povezane vesti

"Čula sam se s anabelom": Luna Đogani pričala s mamom posle veridbe! (foto, video)

"Čula sam se s anabelom": Luna Đogani pričala s mamom posle veridbe! (foto, video)

Mondo 09.09.2020
Anabela prihvatila Marka za zeta?! Anabela prihvatila Marka za zeta?! Marko Miljković je pre nekoliko dana zaprosio Lunu Đogani, a proslavi koja je tim povodom bila upriličena prisustvovalo je veliki broj ljudi, ali ne i Lunina mama Anabela. Znamo… »
Luna se posle veridbe sa Markom čula sa Anabelom: "Bilo mi je teško, zaplakala sam"

Luna se posle veridbe sa Markom čula sa Anabelom: "Bilo mi je teško, zaplakala sam"

Telegraf 09.09.2020
Majka i ćerka već mesecima nisu u dobrim odnosima. Marko Miljković je pre nekoliko dana zaprosio Lunu Đogani, a proslavi koja je tim povodom bila upriličena prisustvovali su njima najbliži ljudi. Ono što je najviše intrigiralo javnost, jeste odnos… »
(Video) "bilo mi je teško, plakala: Sam!" Luna priznala da se čula sa Anabelom posle veridbe, a usred intervjua na Marka…

(Video) "bilo mi je teško, plakala: Sam!" Luna priznala da se čula sa Anabelom posle veridbe, a usred intervjua na Marka…

Blic 08.09.2020
Luna Đogani otkrila nam je da se nakon veridbe sa Markom čula sa majkom Anabelom Atijas, sa kojom već mesecima nije u dobrim odnosima upravo zbog toga što ona ne podržava ćerkinu ljubav sa Miljkovićem. Anabela nije prisustvovala veridbi, a Luna je… »

Vesti dana »