Povezane vesti

"Ne verujte propagandi": Lukašenkova rivalka Tihanovska: Protesti u Belorusiji nikada nisu bili protiv Rusije

"Ne verujte propagandi": Lukašenkova rivalka Tihanovska: Protesti u Belorusiji nikada nisu bili protiv Rusije

Blic 09.09.2020
Protestni pokret u Belorusiji nikada nije bio usmeren protiv Rusije, izjavila je danas liderka beloruske opozicije Svetlana Tihanovska, koja se trenutno nalazi u Litvaniji. - To nije bila borba protiv Rusije ni u jednoj fazi i sigurna sam da neće ni… »
Tihanovska: Beloruski protesti nikada nisu bili protiv Rusa

Tihanovska: Beloruski protesti nikada nisu bili protiv Rusa

Nova 09.09.2020
Protesti u Belorusiji nikada nisu bili usmereni protiv Rusije, poručila je jedna od vođa beloruske opozicije i bivši predsednički kandidat Svetlana Tihanovska. “Narodi Belorusije i Rusije su uvek bili bliski susedi i prijatelji i sigurna sam da će… »
Lukašenkova rivalka poručila: Protesti u Belorusiji nikada nisu bili borba protiv Rusije

Lukašenkova rivalka poručila: Protesti u Belorusiji nikada nisu bili borba protiv Rusije

Kurir 09.09.2020
Protesti u Belorusiji nikada nisu bili usmereni protiv Rusije, izjavila je liderka beloruske opozicije Svetlana Tihanovskaja, koja se trenutno nalazi u Litvaniji. „Ni u jednoj fazi to nije bila borba protiv Rusije i sigurna sam da neće postati… »

Vesti dana »