Povezane vesti

Javio se klinac kog je Federer pogodio lopticom, pa mu se smejao: Rodžere, vreme je da mi se izviniš

Javio se klinac kog je Federer pogodio lopticom, pa mu se smejao: Rodžere, vreme je da mi se izviniš

Telegraf 09.09.2020
Hit Džejmison je uporedio situaciju zbog koje je Novak diskvalifikovan, a Federer nije ni opomenut. Diskvalifikacija Novaka Đokovića sa US opena zbog pogađanja linijskog sudije tema je dana ovih dana u svim svetskim medijima. A kada na to dodamo i… »
"Bilo je ovo teških 14 godina Rodžere, da li je vreme za izvinjenje?" Posle izbacivanja Novaka, oglasio se dečak kojeg je…

"Bilo je ovo teških 14 godina Rodžere, da li je vreme za izvinjenje?" Posle izbacivanja Novaka, oglasio se dečak kojeg je…

Sportal blic 09.09.2020
Novak Đoković je izbačen sa US opena zbog toga što je nenamerno pogodio sudiju lopticom u vrat. Međutim, pravila o diskvalifikacii ne važe podjednako za sve. Ili ne bar za Rodžera Federera. Švajcarac je svojevremeno na Australijan openu lopticom… »
Dokaz da Novak nije namerno pogodio sudiju: Navijači masovno dele snimak iz ovog ugla koji sve menja! (video)

Dokaz da Novak nije namerno pogodio sudiju: Navijači masovno dele snimak iz ovog ugla koji sve menja! (video)

Mondo 09.09.2020
Šta bi bilo da su supervizoru i glavnom sudiji dozvolili da pogledaju snimak? Možda se pravilo promeni posle US Opena... Šta bi bilo da su supervizoru i glavnom sudiji dozvolili da pogledaju snimak? Možda se pravilo promeni posle US Opena... Novak… »
Novi snimak pokazuje da Novak nije u besu udario lopticu zbog koje je izbačen sa US Opena

Novi snimak pokazuje da Novak nije u besu udario lopticu zbog koje je izbačen sa US Opena

Noizz 09.09.2020
Novak Đoković je diskvalifikovan kada je lopticom pogodio linijskog sudiju u osmini finala US Opena 2020, a njegovi navijači imaju nove dokaze da apsolutno nije imao nameru da nekoga povredi. Štaviše, sada tvrde da, novim snimkom, može da se dokaže… »
Javio se dečak koga je Federer pogodio lopticom: Ja već 14 godina čekam izvinjenje, a Novaka diskvalifikuju!

Javio se dečak koga je Federer pogodio lopticom: Ja već 14 godina čekam izvinjenje, a Novaka diskvalifikuju!

Mondo 09.09.2020
Ovo će tek uzburkati strasti... Ovo će tek uzburkati strasti... Vest meseca, možda i godine, glasi ovako: Novak Đoković je diskvalifikovan sa US Opena pošto je lopticom slučajno pogodio linijskog arbitra. Takva su pravila, pomalo surova po… »
Linijski sudija umro nakon što je pogođen lopticom na US Openu: Godišnjica najcrnjeg dana za tenis

Linijski sudija umro nakon što je pogođen lopticom na US Openu: Godišnjica najcrnjeg dana za tenis

Telegraf 09.09.2020
Prošlo je 37 godina od tragedije koja se ne zaboravlja. Pre tačno 37 godina, tokom finalnog meča junira na US openu, dogodila se velika nesreća, koja se završila tragično smrću linijskog sudije Dika Verthajmera (60). On je slučajno pogođen… »

Vesti dana »