Povezane vesti
Studenti okačili transparent u Beogradu: "Za stadion ima novca, a za nas ne"
N1 Info 09.09.2020
Studenti okupljeni u inicijativi "Kreni-promeni" okačili su danas na ulazu u Studentski park u Beogradu transparent na kojem piše "30 odsto za studente nema, 130 odsto za stadion ima". Podsećamo, studenti iz Niša, Kragujevca i Beograda, u okviru tima… »
FOTO: Studenti u Beogradu okačili transparent "30 odsto za studente nema, 130 odsto za stadion ima"
Radio 021 09.09.2020
Studenti okupljeni u Inicijativi "Kreni-promeni" okačili su danas na ulazu u Studentski park u Beogradu transparent na kojem piše "30 odsto za studente nema, 130 odsto za stadion ima". U Rektoratu Univerziteta u Beogradu danas se održava sednica na kojoj… »
Traže niže školarine: “Za studente nema, za stadion ima”
Nova 09.09.2020
Studenti okupljeni u inicijativi "Kreni-promeni" okačili su danas na ulazu u Studentski park u Beogradu transparent na kojem piše "30 odsto za studente nema, 130 odsto za stadion ima". U Rektoratu Univerziteta u Beogradu danas se održava sednica na kojoj… »
Vesti dana »

Karsedo: Imali smo sreće da je Pepe onako centrirao i da je Žaža na onakav način postigao gol
Sportski žurnal pre 32 minutajoš 18 povezanih

Marko Đurić na sastanku sa američkim kongresmenom razgovarao o partnerstvu Srbije i SAD
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

"Gurali su, udarali i napadali policajce": Dačić o incidentu na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu: "Policija je došla na poziv dekana"
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

Izloženo 125 ikona 97 savremenih ikonopisaca: Patrijarh Porfirije otvorio izložbu "Svetlost Logosa" u Galeriji Kolarca
Blic pre 23 minutajoš 1 povezana