Povezane vesti
Basara: “Neki i Andrića smatraju nitkovom”
Nova 09.09.2020
„Ivu Andrića u kulturnoj čaršiji smatraju nitkovom zato što je preživeo četiri, pet režima a nije streljan. To se u Srbiji smatra nitkovlukom“, rekao je pisac Svetislav Basara, predstavljajući svoj roman „Kontraendorfin“ u Studentskom gradu, ističući da… »
Šta je istina o Andriću i Đilasu, a šta je Basara “dosolio”
Nova 09.09.2020
Ivu Andrića u kulturnoj čaršiji smatraju nitkovom zato što je preživeo četiri, pet režima a nije streljan. To se u Srbiji smatra nitkovlukom, rekao je, između ostalog, pisac Svetislav Basara na predstavljanju svoje knjige "Kontraendorfin" u Domu kulture… »
Žestoka knjiga bez presedana u srpskoj književnoj istoriji
Danas 08.09.2020
Roman „Kontraendorfin“ pisca Svetislava Basare predstavljena je večeras u amfiteatru Doma kulture „Studentski grad“ Glavni junak „Kontraendorfina“ je čemer na ovim prostorima, ne u samo Srbiji, u celom regionu, u kome se svi trude da ga učine većim nego… »
Vesti dana »
Šta tačno znači licenca koju je dobio NIS? Oglasila se Naftna industrija Srbije, rafinerija kreće da radi! Ovo su detalji
Blic pre 1 satjoš 31 povezana
Stiže sneg u Srbiju i ogromne promene temperature: Evo kakvo će vreme biti za Božić
Pravda pre 2 satajoš 28 povezanih





