Povezane vesti

Gradonačelnik Novog Sada čestitao svojoj baki 91. Rođendan: Vučević baki Dragici poslao dirljivu poruku foto

Gradonačelnik Novog Sada čestitao svojoj baki 91. Rođendan: Vučević baki Dragici poslao dirljivu poruku foto

Kurir 09.09.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević čestitao je danas svojoj baki Dragici 91. rođendan Vučević je baki poslao dirljivu poruku. View this post on Instagram И у десетој деценији предаја није опција ! A post… »
Smanjio želudac i smršao 70 KG! Darko je sada napravio promenu, pevač više ne izgleda isto! Svi gledaju i ne veruju foto

Smanjio želudac i smršao 70 KG! Darko je sada napravio promenu, pevač više ne izgleda isto! Svi gledaju i ne veruju foto

Kurir 09.09.2020
Pevač Darko Lazić je smršao preko 70 kilgrama, a sada je odlučio da napravi još jednu promenu. Naime, Darko se ofarbao u plavo, te više nema tamnu boju kose koju je imao inače. Komentari na račun njegovog izgleda su se samo nizali. View this post… »
Nakon što je smanjio želudac i smršao 70 KG Darko Lazić napravio još jednu promenu: Više ne izgleda isto! (foto)

Nakon što je smanjio želudac i smršao 70 KG Darko Lazić napravio još jednu promenu: Više ne izgleda isto! (foto)

Mondo 09.09.2020
Pevač promenio izgled! Pevač promenio izgled! Darko Lazić je zbog teške saobraćajne nesreće bio mesecima prikovan za krevet. Kada je uspeo da stane na noge, nije mogao da trenira i da vodi računa o ishrani, pa se toliko ugojio da je u jednom… »
Darko Lazić više ne izgleda ovako: Napravio promenu, svi gledaju i ne veruju

Darko Lazić više ne izgleda ovako: Napravio promenu, svi gledaju i ne veruju

Blic 09.09.2020
Pevač Darko Lazić osim što je doterao liniju i smršao preko 60 kilograma, odlučio je da napravi još jednu promenu u svom izgledu. Naime, Darko se ofarbao u plavo, te više nema tamnu boju kose koju je imao inače. Lazićeva majka je na svom… »
"Pomozite mi, toliko me boli!" Sanja Stanković doživela pakao u Dubaiju! (foto)

"Pomozite mi, toliko me boli!" Sanja Stanković doživela pakao u Dubaiju! (foto)

Alo 09.09.2020
Nije joj bilo lako... Jedno popodne na odmoru u Dubaiju koji je delovao kao iz snova, za je postalo "pakleno". Matora Matora Ona je bila u svojoj sobi, kada je iznenada počeo da pišti aparat koji ukazuje na prisustvo dima u prostoriji. Sanja je odmah… »

Vesti dana »