Povezane vesti
Komitet novinara: Razočarani smo odlukom u slučaju Ćuruvija
Nova 10.09.2020
Komitet za zaštitu novinara (CPJ), nevladina organizacija sa sedištem u Njujorku, saopštila je da je uznemirena i razočarana odlukom suda u Srbiji da poništi osuđujuće presude četvorici bivših službenika Državne bezbednosti za ubistvo novinara Slavka… »
CPJ o slučaju Ćuruvija: Svet se pita hoće li pravda ikada biti zadovoljena
N1 Info 10.09.2020
Njujorški Komitet za zaštitu novinara (CPJ) saopštio je da je uznemiren i razočaran odlukom suda u Srbiji da poništi osuđujuće presude četvorici bivših službenika Državne bezbednosti za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije. "Prošlo je već više od 20 godina… »
Njujorški Komitet za zaštitu novinara razočaran poništavanjem presude za ubistvo Ćuruvije
Danas 09.09.2020
Njujorški Komitet za zaštitu novinara (CPJ) saopštio je da je uznemiren i razočaran odlukom suda u Srbiji da poništi osuđujuće presude četvorici bivših službenika Državne bezbednosti za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije. „Prošlo je već više od 20 godina… »
Vesti dana »
Đoković posle velike pobede: Ovo su momenti zbog kojih i dalje igram tenis
RTS pre 43 minutajoš 13 povezanih
Švajcarska posle penala u četvrtfinalu Svetskog prvenstva: Odlučujući jedanaesterac postigao je Ruben Vargas i ugasio nade Kolumbije
Dnevnik pre 23 minutajoš 2 povezane
Evroposlanici: U EU ima mesta za građane Srbije, ali ne i za Vučićev autokratski režim
Danas pre 4 satijoš 2 povezane





