Povezane vesti

Kolesnikova: Prijetili su mi da ću napustiti zemlju 'živa ili u komadima'

Kolesnikova: Prijetili su mi da ću napustiti zemlju 'živa ili u komadima'

Al Jazeera 10.09.2020
Vlasti su zatvorile Mariju Kolesnikovu pod optužbom da je sudjelovala u pokušaju ilegalnog preuzimanja vlasti. Bjeloruska opoziciona političarka Marija Kolesnikova kazala je da su joj bjeloruski obavještajci stavili vreću na glavu i prijetili da će… »
Kolesnikova tvrdi da su beloruske vlasti pretile da će je ubiti

Kolesnikova tvrdi da su beloruske vlasti pretile da će je ubiti

N1 Info 10.09.2020
Istaknuta opoziciona aktivistkinja Marija Kolesnikova koja se cepanjem pasoša suprotstavila svom nasilnom proterivanju iz Belorusije, rekla je da su joj beloruske vlasti pretile da će je ubiti. Ona je u saopštenju koje je objavio njen advokat, navela… »
Izvešćemo te u delovima": Kako je beloruski kgb hteo da iz zemlje izbaci Lukašenkovu protivnicu

Izvešćemo te u delovima": Kako je beloruski kgb hteo da iz zemlje izbaci Lukašenkovu protivnicu

Mondo 10.09.2020
Istaknuta beloruska opoziciona aktivistkinja, Marija Kolesnikova, koja je na granici sa Ukrajinom pocepala pasoš kako ne bi bila proterana, optužila je danas vlasti u Belorusiji da su joj pretili smrću. Istaknuta beloruska opoziciona aktivistkinja… »
Kolesnikova poručila: Stavili su mi kesu preko glave i pretili da će me ubiti! Pokušali su da me nasilno deportuju video

Kolesnikova poručila: Stavili su mi kesu preko glave i pretili da će me ubiti! Pokušali su da me nasilno deportuju video

Kurir 10.09.2020
Beloruska opoziciona političarka Marija Kolesnikova tvrdi da su joj bezbednosni zvaničnici stavili kesu preko glave i da su pretili da će je ubiti kada su pokušali da je nasilno deportuju u Ukrajinu ranije ove nedelje, navodi se u izjavi koju je danas… »
“Lukašenkovi ljudi su mi pretili da će me ubiti”

“Lukašenkovi ljudi su mi pretili da će me ubiti”

Nova 10.09.2020
Beloruska opoziciona političarka Marija Kolesnikova privedena je zbog sumnje da je počinila izdaju, u okviru krivičnog postupka koji uključuje pokušaj preuzimanja vlasti, citirala je ruska novinska agencija RIA njenog advokata. Rojters je potom… »

Vesti dana »